Noc Księgarń w PIW

Noc Księgarń w PIW

Noc Księgarń w PIW

Udostępnij

7 października w ponad 150 księgarniach z 55 miast już po raz czwarty odbędzie się Noc Księgarń. W tym roku zapowiada się rekordowa edycja – zarówno pod względem liczby księgarń, jak i bogactwa i różnorodności zaplanowanych przez nie wydarzeń.

Jak co roku i księgarnia PIW-u włącza się w jej świętowanie. Przez cały dzień, od godziny 10:00 do 21:00 cała nasza oferta wydawnicza będzie dostępna z 40% rabatem, a po zmroku zapraszamy na podziwianie maszyny do pisania na której, prawie na pewno – Mark Twain pisał swoje cięte – ostre i zabawne teksty. Wspaniały zabytek i piękny przedmiot – maszynę Sholes&Glidden wyprodukowaną przez Remington&Sons w 1876 roku możemy Państwu zaprezentować dzięki uprzejmości kolekcjonera i pasjonata Pana Zbigniewa Lassoty.

Część wydarzeń z programu Nocy Księgarń będzie można oglądać za pośrednictwem internetu, ale w tej edycji, jeszcze mocniej niż w poprzednich latach, organizatorzy zachęcają do spotkań na żywo, rozmów i wizyt w księgarniach, dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z listą księgarń i przygotowanych wydarzeń dostępnych na stronie www.nocksiegarn.pl.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się