David J. Lieberman,"Nie wpadaj w złość"

David J. Lieberman, "Nie wpadaj w złość"

Nowa książka Davida J. Liebermana pt. "Nie wpadaj w złość" już od 26.02 w księgarniach!

Udostępnij

Już (26.02) do księgarń trafi  nowa książka Davida J. Liebermana pt. Nie wpadaj w złość. Jak zachować spokój i kontrolę w każdej sytuacji. Czy zastanawialiście się, co  sprawia, że niektórzy ludzie radzą sobie z życiowymi wzlotami i upadkami lepiej niż inni? Jak udaje im się zapanować nad trudnościami, zachować spokój i kontrolę, podczas gdy innych drażni najmniejsza zniewaga i z tego powodu popadają we frustrację? Odpowiedź brzmi: perspektywa. Bez niej na zawsze pozostaniemy dziećmi, które rozpaczają z powodu zepsutej zabawki.

 

Nigdy więcej gniewu i zerwanych relacji!

„Weź głęboki oddech i policz do dziesięciu. Medytuj. Wizualizuj sobie spokojne, ciche miejsce”. Każdy z nas z pewnością słyszał takie rady. Jednak w zapalnych sytuacjach bardzo trudno się do nich stosować. David J. Lieberman przyjmuje holistyczne spojrzenie na podłoże gniewu oraz przedstawia proste techniki behawioralne, które sprawdzą się w każdych okolicznościach. Pomogą one zapobiegać wybuchom negatywnych emocji oraz poprawić relacje osobiste i zawodowe.

 Opinie o książce:

„Nie wpadaj w złość to nie tylko prosty i skuteczny instruktaż zarządzania gniewem, ale też praktyczne wskazówki, jak postępować z ludźmi”. („Library Journal”)


Kilka słów o autorze:

Doktor David J. Lieberman jest bestsellerowym autorem „New York Timesa” oraz cenionym na świecie ekspertem w dziedzinie zachowań i relacji międzyludzkich. Jego książki zostały przetłumaczone na 26 języków i sprzedały się w ponad 3 milionach egzemplarzy. Jest często zapraszany przez media jako ekspert. DW REBIS wydał jego książki Jak rozszyfrować każdego i Nie daj się oszukać

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się