Ogólnopolska Izba Księgarń
"Grzech", Nina Majewska-Brown

"Grzech", Nina Majewska-Brown

Nowa powieść Niny Majewskiej - Brown

Udostępnij

11 kwietnia ukaże się "Grzech", nowa powieść Niny Majewskiej – Brown, autorki bestsellerowych Wakacji. Tym razem Nina próbuje konwencji kryminalnej.

Nina Majewska-Brown znana jedst czytelnikom z doskonale przyjętych powieści Wakacje, Zwyczajny dzień i Jak się nie zakochać. Dowcip, ironia, trafność spostrzeżeń i umiejętność
wczuwania się w problemy zwykłych ludzi zjednująjej wielu czytelników. Jest także autorką kulinarnego Notesu kuchennego.

Nota o książce:

Upalny czerwiec. W niewielkiej wsi zostaje zamordowana starsza kobieta. Na mieszkańców pada blady strach, tym większy, że to nie jedyny incydent w okolicy. Każdy jest podejrzany.
Nieświadoma zagrożenia Ola postanawia spędzi tu wakacje, by przeprowadfzić własnę śledztwo i rozwikłać zagadkę sprzed lat, jej osobistą tragedię. Niespodziewanie znajdzie się w centrum wydarzeń, narażajc na niebezpieczeństwo siebie i córkę. Czy pozna prawdę? I czy uda się jej odnale spokój?

Grzech to nie tylko wciągający kryminał.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się