Nowe wydawnictwo Próby

Nowe wydawnictwo Próby

Nowe wydawnictwo Próby

Udostępnij

Zeszyty Literackie informują, Drodzy Czytelnicy! Niebawem ukażą się pierwsze publikacje książkowe pod znakiem Wydawnictwa Próby.

 

 

 

Wydawnictwo stworzyło już stronę internetową gdzie można przeczytać teksty takich autorów jak: PAWEŁ BEM, BEATA BOLESŁAWSKA-LEWANDOWSKA, RENATA GORCZYŃSKA, JAN MARIA KŁOCZOWSKI, JANUSZ MAJCHEREK, PIOTR MITZNER, ANNA PIWKOWSKA, MICHAŁ SZYMAŃSKI czy MAREK ZAGAŃCZYK.
Założycielom Strony Wydawnictwa Próby i jej współpracownikom serdecznie życzymy powodzenia, naszych czytelników i sympatyków zachęcamy do jej lektury.

Barbara Toruńczyk

 

KSIĄŻKI
Palermo. Koniec XVIII wieku. Wśród towarzystwa arystokratów, strzegących zazdrośnie swoich lenn i przywilejów, i pięknych dam, strzegących mniej zazdrośnie swojej cnoty, pojawiają się osoby, które wyróżnia krytyczne, pełne ironii spojrzenie na otaczający świat. To oni odpowiadają za genialne oszustwo, księgę zagrażającą feudalnym przywilejom palermitańskich książąt i baronów, i za jakobiński spisek, którego celem jest przekształcenie Sycylii w republikę. Dwa wydarzenia,...
 
 
KSIĘGA PRZYJACIÓŁ
 
NAJNOWSZY WPIS
Piotr Mitzner
Moje Zakopane
Kilka wyjazdów w dzieciństwie, chyba rok po roku i już nie potrafię powiedzieć, co się kiedy zdarzyło. Na pewno pierwszy wyjazd był spowodowany tym, że wykryto u mnie gruźlicę. A potem już wszystko pędzi: Zakopane szykuje się do Narciarskich Mistrzostw Świata, stoję przed witryną sklepu, wpatrzony w bajecznie kolorowe pudełko farb akwarelowych (za drogie!), pierwszy pocałunek w toalecie z Wiesią...

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha
Eugeniusz
Gratuluje powstania dziś odkrytego nowego wydawnictwa. Proszę o katalog i informacje o nowościach na mój adres e-mail. Dziękuję.

Eugeniusz

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się