Nowość wydawnictwa Bratni Zew: Opatrzność i przeznaczenie

Nowość wydawnictwa Bratni Zew: Opatrzność i przeznaczenie

Nowość wydawnictwa Bratni Zew: "Opatrzność i przeznaczenie"

Udostępnij

W Bratnim Zewie kolejna nowość – tym razem to książka Zdzisława Józefa Kijasa OFMConv. Książka, która pomoże osobiście odkryć tajemnicę Bożej Opatrzności i spojrzeć na nią w perspektywie danej nam przez Boga wolności.

Nota o książce:

Miłość Boga towarzyszy nam od samego początku, od chwili narodzenia i wiernie prowadzi nas na spotkanie ze Sobą. Bóg przecież nie każe błądzić nam po pustyni świata, lecz wskazuje każdemu z nas jeden jasny cel – nasze przeznaczenie – czyli zbawienie, wspólnotę ze Sobą! W Swojej Opatrzności opiekuje się nami, wiernie towarzyszy i prowadzi. Bóg kładąc przed nami wiele różnych możliwości, widzi konsekwencje każdej naszej decyzji i zaprasza nas do przygody z Doskonałością. Tylko od nas zależy, czy z tej możliwości skorzystamy!

Kilka słów o autorze:

Zdzisław Józef Kijas – franciszkanin, profesor teologii, nauczyciel akademicki wielu uczelni w Polsce i za granicą, pracownik watykańskiej Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych. Jest autorem wielu poczytnych książek, m.in.: Znalazłem perłę (WAM 2010), Życie zakonne: turystyka czy pielgrzymowanie (WAM 2011),

Kto szuka Boga. Napomnienia św. Franciszka (WAM 2011), Inna strona Kościoła. Świętość (Bernardinum 2011), O życiu szczęśliwym w dobie kryzysu, czyli obrona ubóstwa (WAM 2012), Siła charakteru: o wadach i cnotach (WAM 2015), w tym także trzech tomów powieści o wyjątkowych kobietach XIX wieku: Tam, gdzie rodzi się życie (Bratni Zew 2016), Nawet szarość jaśnieje (Bratni Zew 2018) oraz Perły i plewy (Bratni Zew 2019)

 

Tytuł książki: Opatrzność i przeznaczenie
Autor: Zdzisław Kijas OFMConv
Wydawca: wydawnictwo Bratni Zew
Miejsce i rok wydania: Kraków, premiera:
Wydanie: I
Objętość: 260 stron
Format: 13.0x21.0 cm
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7485-366-8
Cena det. 34,90 zł

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się