Big Book Cafe, nowy sezon

Big Book Cafe, nowy sezon

Nowy sezon innowacji literackich - Big Book Cafe zaprasza we wrześniu!

Udostępnij

Big Book Cafe otwiera drugi sezon innowacji literackich. Mają nowe pomysły na życie z książkami.  Big Book Cafe to światowy i dzielnicowy pępek literatury – centrum książki, jakiego w Polsce nie było. Miejsce około książkowych innowacji, eksperymentów i zaskakujących wydarzeń. Jesteśmy miejscem literackich rozmów przy kawie, spotkań z pisarzami oraz księgarnią i realizujemy program nowatorskich zdarzeń, które pozwalają na świeże i rezonujące społecznie przeżywanie literatury

We wrześniu zaprezentujemy „Swing Time“ - koncert czytany na motywach powieści Zadie Smith z udziałem Aleksandry Justy i Julii Wyszyńskiej oraz muzyką Radka Łukasiewicza.
Mariusz Czubaj wystąpi w Stand-upie Literackim „Zły & Zły“ – zagra na saksofonie, a wspólnie z aktorami Marcinem Czarnikiem i Justyną Wasilewską zaimprowizują ciąg dalszy legendarnej książki Leopolda Tyrmanda.
Na koniec astronomicznego lata przypomnimy melancholijne „Panny z Wilka“ Jarosława Iwaszkiewicza – na dwa piękne głosy, w interpretacji Magdaleny Koleśnik i Michała Meyera.

Naszymi gośćmi w tym miesiącu będą pisarze z Polski i świata: J.S. Margot, Guzel Jachina, Piotr Trybalski, Krzysztof Varga i inni.

Pełny program wydarzeń września w wersji tekstowej i graficznej znajduje się TUTAJ

Big Book Cafe – Czytam, gadam, żyję
Dąbrowskiego 81, Warszawa
www.bigbookcafe.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się