Od Jedności: "Niewyczerpane źródło energii. Nasiona, rośliny strączkowe i zboża w naszej kuchni"

Od Jedności: "Niewyczerpane źródło energii. Nasiona, rośliny strączkowe i zboża w naszej kuchni"

Od Jedności: "Niewyczerpane źródło energii. Nasiona, rośliny strączkowe i zboża w naszej kuchni"

Udostępnij

Zdrowe, smaczne i powszechnie dostępne produkty żywnościowe - to właśnie one stanowią motyw przewodni niniejszej publikacji. Niosące wielki bagaż energetyczny: nasiona, rośliny strączkowe i zioła, jak i też następnie sporządzone z nich smaczne dania na śniadanie, obiad i kolację... - to wszystko znajdziemy na 160 stronach tej pięknie wydanej książki, którą łączy w sobie cechy kulinarnego i zdrowotnego, poradnika - taką zachęta wyczytałem na stronie lubimyczytac.pl, podpisała się pods tym blogerka Uleczkaa38.

 

 

Nota o książce:

Są małe, pożywne, pełne energii, po prostu doskonałe! Świeże, suszone, zmielone na mąkę, jako makarony, pieczywo, oleje i napoje: zboża i rośliny strączkowe oraz nasiona są w stanie wyżywić nas w sposób zrównoważony, zdrowy i kompletny. Tanie, łatwe do nabycia i przechowywania, dostępne przez cały rok, są proste w przyrządzaniu, a jednocześnie są niewyczerpanym bogactwem do przygotowania prawie nieskończonej ilości potraw, od przystawek po pierwsze dania, od drugich dań po desery i przekąski.

Książka ta dzieli się na pięć rozdziałów, poświęconych właśnie śniadaniom, obiadom, przekąskom, kolacjom i deserom. Całość poprzedzona jest wartościowym, rzeczowym, pełnym istotnych informacji wstępem. Wyczerpująco opisano też właściwości użytych do przygotowania potraw składników. Książkę pięknie uzupełniają zdjęcia, które prezentują proste i smaczne przepisy, sprawiając, że zdrowe i zrównoważone jedzenie staje się apetyczne.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się