Ogólnopolska Izba Księgarń
Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Od poniedziałku nowy serwis Biblioteki Narodowej

Udostępnij

Nowy serwis Biblioteki Narodowej został zaprojektowany z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych – można z niego wygodnie korzystać również na tablecie lub smartfonie. Strona dostosowuje wygląd i elementy nawigacji do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Trzy najważniejsze elementy nawigacji, umożliwiające wyszukiwanie treści, to menu główne (tzw. hamburger menu) oraz stale obecne okno wyszukiwarki i rozbudowana stopka. Te elementy są dostępne w każdym momencie korzystania ze strony, niezależnie od urządzenia, na którym ją przeglądamy.

Kliknięcie w hamburger menu, widoczne zawsze w górnym prawym rogu ekranu, pozwala na dotarcie do treści najważniejszych dla czytelników, bibliotekarzy i wydawców.

Okno wyszukiwarki, umieszczone na belce u góry ekranu, daje możliwość przeszukiwania katalogów Biblioteki Narodowej i wyszukiwania treści na stronie.

Rozbudowana stopka na końcu strony jest prostym i wygodnym przewodnikiem po serwisie, dzięki któremu można szybko odnaleźć informacje i zyskać do nich bezpośredni dostęp.

Zwracamy uwagę na obecność na stronie głównej aktywnych bramek do serwisów społecznościowych.

 

Zapraszamy do korzystania, będziemy wdzięczni za Państwa uwagi dotyczące funkcjonalności nowego serwisu: nowastrona@bn.org.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się