"Od takich ludzi trzymaj się z daleka" - nowy poradnik Davida Libermana już w księgarniach!

"Od takich ludzi trzymaj się z daleka" - nowy poradnik Davida Libermana już w księgarniach!

"Od takich ludzi trzymaj się z daleka" - nowy poradnik Davida Libermana już w księgarniach!

Udostępnij

Ludzie przez cały czas przyglądają się z ukrycia naszemu życiu, a nawet sięgają w jego głąb, a ich stabilność emocjonalna może wpływać – i często wpływa – także na nas. Niektóre zachowania na pierwszy rzut oka wydają się niewinne lub nawet uprzejme, ale tak naprawdę sygnalizują coś niedobrego. Nie każdy jest tak zdrowy psychicznie i stabilny emocjonalnie, jak nam się wydaje. Nie możemy ignorować tej smutnej rzeczywistości.

Gdy pozwalamy komuś zagościć w naszym życiu – prywatnie bądź zawodowo – automatycznie obdarzamy tę osobę zaufaniem, co potencjalnie ma dogłębne i dalekosiężne konsekwencje.  Jak ich rozpoznać? David J. Lieberman przychodzi nam z pomocą. Do księgarń trafiła właśnie  jego nowa książka (29.09) pt. "Od takich ludzi trzymaj się z daleka".

Martwi cię zachowanie twojego współpracownika, opiekunki do dziecka, sąsiada lub partnera?

Jeśli niepokoi cię ktoś z twojego otoczenia, nie musisz polegać tylko na instynkcie czy przeczuciach. Doktor David J. Lieberman, legendarny ekspert w dziedzinie ludzkiego zachowania, pokazuje, jak bronić siebie i tych, których kochamy, przed emocjonalnym, finansowym i fizycznym wykorzystywaniem przez niezrównoważone osoby pojawiające się w naszym życiu. Dzięki jego książce w kilka minut będziesz w stanie ocenić ogólną kondycję emocjonalną danej osoby i dowiesz się m.in., czy

  • jest uczciwa i szczera?
  • stanowi zagrożenie dla siebie lub innych?
  • jest zdolna do przemocy lub innych agresywnych zachowań?
  • jest na tyle godna zaufania, by zaopiekować się dziećmi?
  • jest niestabilna emocjonalnie czy tylko odrobinę ekscentryczna?

To nie jest kolejna książka na temat mowy ciała. To zbiór konkretnych, praktycznych technik psychologicznych, które można wykorzystać w każdej życiowej sytuacji, żeby dowiedzieć się, co ktoś naprawdę myśli.- "Jak rozszyfrować każdego", D. J. Lieberman.

Kilka słów o autorze:

Doktor David J. Lieberman - jest nagradzanym i znanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie behawioryzmu i relacji międzyludzkich. Techniki oparte na jego książkach, które zostały przetłumaczone na dwadzieścia cztery języki, są stosowane przez rządy, wojsko, korporacje i psychologów na całym świecie. Doktor Lieberman występuje jako ekspert w różnych programach telewizyjnych i doradza amerykańskim firmom. DW REBIS wydał jego książki Nie wpadaj w złość i Jak rozszyfrować każdego.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się