Noc Księgarń 2020. Znamy datę tegorocznej edycji wydarzenia!

Noc Księgarń 2020. Znamy datę tegorocznej edycji wydarzenia!

Noc Księgarń 2020. Znamy datę tegorocznej edycji wydarzenia!

Udostępnij

Szanowni Państwo,
z radością informujemy, że w miniony piątek na stronie NocKsiegarn.pl ruszyła rejestracja do drugiej edycji ogólnopolskiego festiwalu księgarń i czytelników organizowanego przez dystrybutora książek OSDW Azymut. 

Tegoroczna edycja Nocy Księgarń, ze względu na sytuację epidemiologiczną, potrwa aż trzy wieczory (15 – 17 października 2020). Spotkania z czytelnikami odbędą się równolegle w internecie oraz stacjonarnie – w księgarniach (gdy pozwolą na to warunki sanitarne).

Mimo ograniczeń wywołanych przez pandemię festiwal ma przyciągnąć czytelników do księgarń poprzez media społecznościowe. Koordynatorzy projektu zachęcają księgarnie do zaproponowania wydarzeń, które mogą odbywać się zarówno stacjonarnie, jak i w sieci. Pierwsze informacje o programie wydarzeń oraz gościach tegorocznej Nocy Księgarń zostaną zaprezentowane mediom i czytelnikom pod koniec sierpnia.

Więcej na ten temat tegorocznej Nocy Księgarń znajdą Państwo na stronie: https://nocksiegarn.pl/noc-ksiegarn-2020-zglos-swoja-ksiegarnie/


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się