Zynga ogłasza światową premierę gry „Harry Potter: Puzzles & Spells”

Zynga ogłasza światową premierę gry „Harry Potter: Puzzles & Spells”

Zynga ogłasza światową premierę gry „Harry Potter: Puzzles & Spells”

Udostępnij

Jedyna gra typu „trzy w rzędzie” oparta na oryginalnych książkach i filmach z serii „Harry Potter” wprowadza użytkowników urządzeń mobilnych w świat magicznych gier logicznych.

San Francisco--(Business wire)—Spółka Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, ogłosiła dzisiaj oficjalną światową premierę magicznej mobilnej gry typu „trzy w rzędzie” pt. „Harry Potter: Puzzles & Spells”. Gra na oficjalnej licencji Warner Bros. Games, wydana pod marką Portkey Games, jest dostępna do pobrania na urządzenia z systemem Android i iOS, jak również na Amazon Kindle i Facebooku.

Niniejsza informacja prasowa zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja informacji znajduje się na stronie: https://www.businesswire.com/news/home/20200923005144/en/.

„Kiedy +Harry Potter+ po raz pierwszy trafił do kin, nastąpił jeden z tych rzadkich momentów, w których wszyscy czytali tę samą książkę i rozmawiali o tym samym filmie, połączeni wspólnymi doświadczeniami - powiedział Yaron Leyvand, wiceprezes ds. gier w Zynga. - Gra +Harry Potter: Puzzles & Spells+ została stworzona w celu uhonorowania przywiązania fanów do serii poprzez wydanie gry wypełnionej wyjątkowymi momentami i elementami +Świata Magii+ (+Wizarding World+), które przyciągnęły fanów na całym świecie. Odzew, jaki otrzymaliśmy po prapremierze, jest wspaniały i nie możemy się doczekać na udostępnienie gry fanom na całym świecie”.
 
„Gry mobilne jeszcze nigdy nie cieszyły się taką popularnością i nigdy nie były tak ważne dla ludzi jak teraz. Ludzie grają dla rozrywki i relaksu, traktują gry jako źródło pocieszenia i kontaktu z innymi ludźmi - powiedział Bernard Kim, President of Publishing w spółce Zynga. - Grając w +Harry Potter: Puzzles & Spells+, fani mogą zanurzyć się w magię, zagadki oraz niezwykłe wydarzenia serii i zakładać kluby, w ramach których mogą współpracować i kontaktować się z pozostałymi fanami +Świata Magii+”.

Gracze uczestniczą w przygodzie zapewnianej przez grę typu „trzy w rzędzie” pełnej zaklęć, humoru, barw i postaci z serii Harry Potter. Grę wzbogacono o ścieżkę dźwiękową i nagrania dialogów z oryginalnych filmów „Harry Potter”, dzięki którym fani mają okazję przeżyć jeszcze raz podróż Harry’ego przez „Świat Magii”. Zdobywając zaklęcia i specjalne doładowania, gracze rozwiązują łamigłówki typu „trzy w rzędzie” zapełnione skaczącymi czekoladowymi żabami, trzepoczącymi skrzydlatymi kluczami, walczącymi czarodziejskimi figurami szachowymi  i innymi zaskakującymi przeszkodami i przedmiotami. W przerwie pomiędzy barwnymi łamigłówkami gracze mają okazję do ponownego przeżycia najbardziej kultowych momentów opowieści, takich jak podróż Harry’ego Ekspresem Hogwart, magiczne stworzenia Hagrida, czy Hermiona rzucająca zaklęcie „Wingardium Leviosa”.

Rozwijając swoje magiczne zdolności, gracze zdobywają zaklęcia, doładowania i punkty doświadczenia w miarę robienia postępów w grze, żeby wejść na wyższy poziom umiejętności i rozbudować swoją postać. Gracze mogą również zdobywać nagrody poprzez uczestnictwo w codziennych wydarzeniach, które nawiązują do wielu momentów z serii „Harry Potter”. W duchu koleżeństwa i przyjaznej konkurencji rodem z Hogwartu gracze mogą dołączać do klubów, gdzie zyskają możliwość komunikowania się z innymi fanami, współpracy nad strategiami rozwiązywania zagadek czy zdobywania nagród w specjalnych Wyzwaniach Klubowych.

Przez kolejnych siedem dni gracze, którzy pobiorą grę na urządzenie z systemem Android lub iOS, otrzymają pakiet powitalny zawierający złoto, dodatkowe życia i specjalne gogle Quidditch służące do dostosowania wyglądu awatara.

Gra „Harry Potter: Puzzles & Spells” dostępna jest na urządzenia z systemem iOS i Android na całym świecie, jak również na Amazon Kindle i Facebooku. Więcej szczegółów znajduje się na stronie gry https://harrypotterpuzzlesandspells.com/. Dodatkowe informacje zamieszczono również na portalach Facebook, Instagram i Twitter, gdzie również można komunikować się z innymi fanami.

Kadry z gry i materiały wideo dostępne są na stronie https://www.dropbox.com/sh/z4zlg6pe4cbncm8/AAAYAo03ewdXHlRccl7b5aipa?dl=0.

Zynga

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak „CSR Racing” [TM], „Empires & Puzzles” [TM], „Merge Dragons!” [TM], Merge Magic [TM], Toon Blast [TM], Toy Blast[TM], „Words With Friends” [TM] czy „Zynga Poker” [TM]. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji dostępne jest na stronie https://www.zynga.com/ lub na profilach Zynga na Twitterze, Instagramie, Facebooku lub na blogu Zynga.

Warner Bros. Games

Studio Warner Bros. Games, oddział Warner Bros. Home Entertainment, Inc., jest wiodącym na świecie wydawcą, deweloperem, licencjodawcą i dystrybutorem treści rozrywkowych na platformach interaktywnych, w tym na konsole, urządzenia przenośne, mobilne i gry na PC zarówno w zakresie projektów własnych, jak i innych producentów. Szczegółowe informacje na temat Warner Bros. Games znajdują się na stronie https://www.wbgames.com/.

Portkey Games

Portkey Games, podmiot należący do Warner Bros. Games, to wytwórnia zajmująca się opracowywaniem nowych gier na urządzenia mobilne, które przenoszą graczy w sam środek przygody osadzonej w „Świecie Magii”, inspirowanym powieściami autorstwa J. K. Rowling. Portkey Games umożliwia graczom decydowanie o misjach i przygodach, które spotkają ich postać w „Świecie Magii”, pozwalając na przeżywanie wyjątkowych doznań. Wytwórnia Portkey Games została utworzona w celu otworzenia przed graczami nowych możliwości zagłębienia się w „Świat Magii” i przeżywania w nim własnych magicznych przygód.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera wypowiedzi prognozujące związane m.in. z nazwą, szczegółami rozgrywki, dostępnymi funkcjami i ograniczoną czasowo promocją gry „Harry Potter: Puzzles & Spells”. Wypowiedzi takie cechują się obecnością takich wyrazów i wyrażeń jak „perspektywa”, „przewidywany”, „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „przewiduje”, „uważa”, „ma na celu”, „oczekuje”. Wypowiedzi wyrażone w czasie przyszłym zazwyczaj mają charakter wypowiedzi prognozujących. Pomyślne osiągnięcie celów objętych takimi wypowiedziami prognozującymi wiąże się z przyjęciem określonych założeń i jest obarczone istotnymi czynnikami ryzyka i niepewności. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych w dniu ich formułowania. Spółka nie zobowiązuje się do aktualizacji takowych wypowiedzi prognozujących. Więcej informacji i szczegółów na temat ryzyka, niepewności i założeń można znaleźć w publicznych wnioskach składanych w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami http://investor.zynga.com lub na stronie SEC: https://www.sec.gov/.

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER: Prawa do publikowania © J.K. Rowling. Postaci, nazwy i powiązane oznaczenia „HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS”, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD i HARRY POTTER: © i [TM] Warner Bros. Entertainment Inc. [TM] Zynga Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Godło WB: [TM] & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s20)
 
Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200923005144/en/.

Źródło: Zynga


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się