Odznaka Promotorów Czytelnictwa 2018 dla Instytutu Książki

Odznaka Promotorów Czytelnictwa 2018 dla Instytutu Książki

Odznaka Promotorów Czytelnictwa 2018 dla Instytutu Książki

Udostępnij

Instytut Książki został wyróżniony Srebrną Odznaką Promotorów Czytelnictwa za reklamy książek i kampanie czytelnicze 2018 roku!

Zuzanna Gajewska, pomysłodawczyni akcji oraz autorka bloga „Promotorka Czytelnictwa”, mówi, że odznaki są akcją społeczną tworzoną przez grupę czytelników-blogerów, której celem jest pokazanie, że „warto promować książki i czytanie oraz, że my – czytelnicy – chcemy widzieć obecność książek w mediach, serialach, na ulicy, przestrzeni miast. Wszędzie”.

Jurorami tej pierwszej edycji Odznak byli: vloger książkowy Marcin Okoniewski znany jako Okoń w sieci, copywriterka Małgorzata Kalbarczyk-Leonczuk, autorka bloga Pełnia Małgorzata Żebrowska i pomysłodawczyni akcji Zuzanna Gajewska. Funkcję sekretarza pełniła Ula Szegda z bloga Szegducha.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.promotorkaczytelnictwa.pl i zapoznania się ze szczegółami akcji oraz pomysłami pozostałych zdobywców odznak w kategoriach: Firma, Osoba, Instytucja.

Odznaczony podziękował serdecznie za wyróżnienie!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się