Ogłoszono konkurs Książka Roku 2021

Ogłoszono konkurs Książka Roku 2021

Ogłoszono konkurs Książka Roku 2021

Udostępnij

Polska Sekcja IBBY ogłosiła coroczny konkurs Książka Roku. Ostatnie lata przyniosły kilka zmian i nowości w  konkursie, dlatego tegoroczna edycja również będzie szczególna. We współpracy z Fundacją Polki Mogą Wszystko ponownie zostanie przyznana nagroda w  kategorii specjalnej „Dziecko jest najważniejsze” – w zakresie tematyki związanej z niepełnosprawnością dzieci i młodzieży.

Dodatkowo gremia jurorskie zyskały możliwość przyznania nagrody wspólnej: w szczególnych przypadkach jury literackie i jury graficzne mogą wspólnie przyznać dodatkową nagrodę literacko-graficzną za książkę, w której relacja tekstu i grafiki stanowi o jej wyróżniającej się wartości.

W tym roku zgłoszeń należy dokonywać w dwóch terminach: do dnia 31 sierpnia 2021 dla książek wydanych od 1 listopada 2020 r. do 30 czerwca 2021 r. oraz do dnia 31 października 2021 r. dla książek wydanych w terminie od 1 lipca 2021 r. do dnia 31 października 2021 r. na adres:

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI,

p. Agata Blicharska, ul. Tyniecka 40a, 02-621 Warszawa.

Zgłoszeń do kategorii za upowszechnianie czytelnictwa można dokonywać drogą mailową. Wypełniony formularz należy załączyć do wiadomości mailowej i przesłać na adres: konkurs@ibby.pl

Formularze zgłoszeniowe oraz regulaminy znajdują się na stronie PS IBBY.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się