Ogólnopolska Izba Księgarń
O.G.R.Ó.D., Ewa Kołaczyńska,  AdamWójcicki,

O.G.R.Ó.D., Ewa Kołaczyńska, AdamWójcicki,

„O.G.R.Ó.D.” po chińsku z pomocą Instytutu Książki

Udostępnij

W maju ukazało się tłumaczenie książki O.G.R.Ó.D. Autorami przekładu są Mi Zhang i Bartosz Gauza, a wydanie książki Ewy Kołaczyńskiej i Adama Wójcickiego wsparł Instytut Książki w ramach Programu Translatorskiego ©POLAND.

Ogród ukazał się nakładem oficyny Tsinghua University Press, która wydaje całą serię Dwóch Sióstr zapoczątkowaną książką D.O.M.E.K.

Latający, podwodny, kieszonkowy, kosmiczny, kamienny, trujący, składany, pionowy… Jaki jeszcze może być ogród? Tego właśnie można dowiedzieć się z książki Kołaczyńskiej i Wójcickiego. O.G.R.Ó.D. to fascynujący książkowy spacer po 42 najciekawszych, najpiękniejszych i najbardziej niesamowitych ogrodach z całego świata. Zobaczcie muzeum drzew i fabrykę pnączy, zieloną plażę i pole światła, kwietny tunel i kaktusowe łoże – i przekonajcie się, że wyobraźnia architektów krajobrazu nie zna granic.

Instytut Książki wsparł także wydanie książki D.O.M.E.K. Aleksandry i Daniela Mizielińskich, S.Z.T.U.K.A. Sebastiana Cichockiego, D.E.S.I.G.N. Ewy Solarz i M.O.D.A. Katarzyny Świeżak.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się