Opublikowano pierwszy oficjalny zwiastun gry „Harry Potter: Puzzles & Spells”

Opublikowano pierwszy oficjalny zwiastun gry „Harry Potter: Puzzles & Spells”

Opublikowano pierwszy oficjalny zwiastun gry „Harry Potter: Puzzles & Spells”

Udostępnij

Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, wydający produkcje na oficjalnej licencji Warner Bros. Interactive Entertainment pod marką Portkey Games, wytwórnią zajmującą się tworzeniem nowych gier osadzonych w „Świecie Magii”, w tym produkcji na urządzenia mobilne, które umożliwiają graczom przeżywanie przygód inspirowanych  powieściami autorstwa J. K. Rowling.

Opublikowano pierwszy oficjalny zwiastun niedawno zapowiedzianej gry na urządzenia mobilne „Harry Potter: Puzzles & Spells”. Nowy materiał zabiera graczy w podróż po ulubionych miejscach, w których przyjdzie im rozwiązywać zagadki, w tym po peronie numer dziewięć i trzy czwarte, Alei Pokątnej, Ekspresie Hogwart i Wielkich Schodach.

W oczekiwaniu na światową premierę gry fani mogą również odwiedzić uruchomioną właśnie stronę na jej temat (www.harrypotterpuzzlesandspells.com), na której zamieszczane będą aktualne informacje. Warto odwiedzić nasze profile na Facebooku, Twitterze i Instagramie, aby uzyskać dodatkowe informacje i poznać innych fanów.

Cytat:

„Harry Potter: Puzzles & Spells+ daje graczom możliwość powrotu do ich ulubionych lokacji ze +Świata Magii+ – od Wielkich Schodów, po pokój wspólny Gryffindoru – i poznania ich z nowej perspektywy – powiedział Bernard Kim, President of Publishing w Zynga Inc. - Nowy zwiastun daje przedsmak tego, co nas czeka – zachęcamy fanów do śledzenia strony gry, na której będziemy odsłaniać kolejne ciekawostki ze świata magii, psot i zagadek, który dla nich stworzyliśmy”.

Kontekst

„Harry Potter: Puzzle & Spells” to pierwsza gra na urządzenia mobilne typu „trzy w rzędzie”, w której dano wyraz zamiłowaniu do wyzwań i tajemnic, jakie znamy ze „Świata Magii”. Gracze napotkają sytuacje i postaci doskonale znane z filmów Harry Potter, czerpiąc radość z nowatorskiej rozgrywki osadzonej w świecie magii, w trakcie której będą używać mikstur, czarów oraz innych magicznych zdolności i przedmiotów, aby pokonywać kolejne poziomy gry.

Zynga

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób grało w takie tytuły tej firmy jak „CSR Racing™”, „Empires & Puzzles™”, „Merge Dragons! ™”, „Words With Friends™” i „Zynga Poker™”. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. Spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub profilach Zynga na Twitterze, Instagramie, Facebooku lub na blogu Zynga.

Warner Bros. Interactive Entertainment

Studio Warner Bros. Interactive Entertainment, oddział Warner Bros. Home Entertainment, Inc., jest wiodącym na świecie wydawcą, deweloperem, licencjodawcą i dystrybutorem treści rozrywkowych na platformach interaktywnych, w tym na konsole, urządzenia przenośne, mobilne i gry na PC zarówno w zakresie projektów własnych, jak i innych producentów.

Portkey Games

Portkey Games, podmiot należący do Warner Bros. Interactive Entertainment, to wytwórnia zajmująca się tworzeniem gier osadzonych w „Świecie Magii”, których inspiracją są powieści autorstwa J. K. Rowling. Portkey Games umożliwia graczom decydowanie o misjach i przygodach, które spotkają ich postać w świecie magii, pozwalając na dokonywanie odkryć i przeżywanie wyjątkowych doznań. Wytwórnia Portkey Games otwiera przed graczami nowe możliwości eksplorowania własnego świata magii i przeżywania w nim własnych magicznych przygód.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera wypowiedzi prognozujące związane m.in. z nazwą, kalendarzem wydawniczym i szczegółami rozgrywki nadchodzącej gry ze świata Harry’ego Pottera.  W wypowiedziach prognozujących często pojawiają się słowa „przewidywania”, „prognozowany”, „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „spodziewany”, „uważa”, „cel”, „oczekuje” oraz stwierdzenia w czasie przyszłym. Pomyślne osiągnięcie celów objętych takimi wypowiedziami prognozującymi wiąże się z przyjęciem określonych założeń i jest obarczone  istotnymi czynnikami ryzyka i niepewności. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych dla nas w dniu ich formułowania. Nie mamy obowiązku aktualizacji takich wypowiedzi. Więcej informacji i szczegółów na temat ryzyka, niepewności i założeń można znaleźć w naszych publicznych wnioskach składanych w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami http://investor.zynga.coml ub na stronie SEC  www.sec.gov.

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER Prawa do publikowania © J.K. Rowling. Postaci, nazwy i powiązane oznaczenia HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD i HARRY POTTER © i ™ Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

źródło: www.pap.pl

Foto: Zynga/"Harry Potter: Puzzles & Spells"


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się