Pierwsze Wirtualne Targi Historyczne wystartowały!

Pierwsze Wirtualne Targi Historyczne wystartowały!

Pierwsze Wirtualne Targi Historyczne wystartowały!

Udostępnij

Ze Stadionu Narodowego do… Internetu. Tegoroczne święto książki będzie wyglądało zupełnie inaczej. Zamiast odwiedzania tradycyjnych stoisk z publikacjami, miłośnicy historii będą mogli bez wychodzenia z domu przeglądać internetowy katalog nowości wydawniczych, biorąc udział w Wirtualnych Targach Historycznych.

 

Odkąd pandemia koronawirusa niemal sparaliżowała nasze dotychczasowe życie, wiele branż przeniosło swoją działalność do Internetu. Korzystanie z jego zasobów już wcześniej postrzegaliśmy jako zdecydowanie ułatwienie, jednakże to obecna sytuacja wymusiła ekspansję w cyberprzestrzeni i powiększyła wymiar sieciowego życia społecznego. Internet stał się bezpiecznym miejscem do gromadzenia się i wymiany poglądów. W tym trudnym czasie łączy potrzeby uczestników imprez z potrzebami organizatorów; potrzeby kupujących z potrzebami sprzedających. Dlatego też, gdy odwołano popularne w wielu miastach targi książek, portal Histmag.org postanowił zainicjować internetowy odpowiednik tradycyjnych imprez, czyli Wirtualne Targi Historyczne.

Internetowe targi książki historycznej to propozycja portalu Histmag.org na organizację alternatywnego święta książki. We współpracy z 25 polskimi wydawcami oferującymi publikacje historyczne powstał internetowy katalog ponad 100 książek i e-booków. Wszystkie propozycje dostępne są w atrakcyjnych cenach, a rabaty sięgają do 50 procent. Wspomniane targi zostały zainaugurowane 16 kwietnia i potrwają aż do 29 kwietnia. Wszystkie publikacje biorące udział w wydarzeniu można znaleźć na łamach portalu Histmag.org (https://histmag.org/Wirtualne-Targi-Historyczne-2020-20499). W sprzedaży wysyłkowej dostępne są bestsellery oraz nowości wydawnicze w następujących kategoriach:

- Starożytność i średniowiecze,
- Nowożytność i XIX wiek,
- XX wiek (bez II wojny światowej),
- II wojna światowa,
- Publikacje przekrojowe.

Wydawcy przygotowali specjalne rabaty cenowe sięgające aż do 50% – a każde zamówienie to bezpośrednia pomoc dla nich w tym jakże trudnym czasie.

- Podczas pandemii, gdy zakup książki w tradycyjnej księgarni jest utrudniony, zamówienie książki przez Internet to bardzo bezpośrednia pomoc dla wydawnictw. Z kolei obniżone ceny oraz zgromadzenie tylu tytułów w jednym miejscu pozwalają Czytelnikom zapoznać się z pozycjami, z którymi wcześniej nie mogli się zaznajomić z różnych powodów. Mam nadzieję, że Targi będą miejscem korzystnego spotkania dla jednych i drugich – mówi Michał Świgoń, wydawca portalu Histmag.org

W ramach przedsięwzięcia oferowane są bardzo różne rodzaje książek i e-booków: biografie, monografie, publikacje przekrojowe, powieści historyczne i wiele innych, a zatem tytuł dla siebie znajdzie każdy choć trochę zainteresowany historią. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie Wirtualnych Targów Historycznych: https://histmag.org/Wirtualne-Targi-Historyczne-2020-20499

Zachęcam także do obejrzenia oraz udostępnienia filmiku informacyjnego: https://www.youtube.com/watch?v=b5ZeBLsT3KM


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się