ZajezdniaOnline najlepszą dolnośląską inicjatywą on-line

ZajezdniaOnline najlepszą dolnośląską inicjatywą on-line

ZajezdniaOnline najlepszą dolnośląską inicjatywą on-line

Udostępnij

Niedawno zachęcaliśmy Was do głosowania na projekt #ZajezdniaOnline, który brał udział w plebiscycie Radia Wrocław na najlepsze dolnośląskie inicjatywy on-line. Plebiscyt się zakończył, a my z dumą dzielimy się z Wami informacją o tym, że zdobyliśmy w nim 1. miejsce! (link)

Projekt #ZajezdniaOnline działa od połowy marca, kiedy to progi Centrum Historii Zajezdnia zostały – zgodnie z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego – zamknięte dla publiczności do odwołania. Od razu bardzo intensywnie przystąpiliśmy do przeniesienia do świata on-line naszych wystaw, filmów, publikacji oraz archiwalnych materiałów. Tworzymy lekcje historyczne, przypominamy najciekawsze debaty, konferencje czy np. cykl Fakty Retro. Dzielimy się naszymi kwartalnikiem
i komiksami, stworzyliśmy specjalny cykl Wrocławskie Historie, przybliżający ważne, choć niekoniecznie pamiętane wydarzenia i postaci związane ze stolicą Dolnego Śląska. Dla najmłodszych przygotowujemy materiały, które zarówno bawią, jak i uczą – kolorowanki, filmy, przepisy na ciekawe zabawy czy eksperymenty. W naszej ofercie nie brakuje też konkursów („Poezja w plastyce”, „Drzewo genealogiczne mojej rodziny”) oraz różnego typu akcji (np. #opowiadamWrocław czy #widokzokna). Tymi wszystkimi działaniami staramy się codziennie zapewnić Wam różnorodną i interesującą porcję rozrywki i wiedzy.

ZajezdniaOnline znajdziecie na naszym profilu na Facebooku (link), wszystkie materiały archiwizujemy również tutaj.

Dziękujemy za oddane na Zajezdnię głosy i… do zobaczenia!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się