Pierwszy weekend jesiennej edycji Wirtualnych Targów Książki.

Pierwszy weekend jesiennej edycji Wirtualnych Targów Książki.

Pierwszy weekend jesiennej edycji Wirtualnych Targów Książki.

Udostępnij

W środę rozpoczęły się Wirtualne Targi Książki, które potrwają do 26 października. W programie czwartej edycji znalazło się ponad 60 wydarzeń, w tym dziesiątki spotkań autorskich z polskimi i zagranicznymi pisarzami wokół literackich premier.

Nie może zabraknąć atrakcji dla młodszych czytelników. W najbliższy weekend gośćmi targów będą m.in. John Flanagan, Katarzyna Stoparczyk, Marcin Szczygielski i Przemek Staroń.

W piątek na internautów czekać będzie Przemek Staroń – Nauczyciel Roku 2018, psycholog, ulubiony belfer od etyki i filozofii oraz autor nowatorskiego poradnika „Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem”. Pomagał on współczesnym nastolatkom zrozumieć siebie dzięki licznym przykładom z książek, filmów, gier, komiksów i seriali. Staroń powraca z drugą częścią mikrowykładów w książce „Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem” (Wydawnictwo Agora). Dotyka ona trudniejszych tematów, jak wstyd czy zazdrość, skupiając się na zagadnieniach związanych z budowaniem własnej wartości.

W sobotę w samo południe odbędzie się spotkanie z jednym z najpopularniejszych współczesnych autorów literatury młodzieżowej – Johnem Flanaganem. Pisarz połączy się z polskimi czytelnikami, aby opowiedzieć o szesnastym już tomie bestsellerowej serii „Zwiadowcy” – „Ucieczka z zamku Falaise. Zwiadowcy. Tom 16” (Wydawnictwo Jaguar). Fani cyklu będą mieli szansę zadać autorowi nurtujące ich pytania oraz wymienić się pierwszymi wrażeniami z lektury.
Nieco później na targowej Scenie Przecinek i Kropka pojawią się dziennikarka, Mistrzyni Mowy Polskiej, Katarzyna Stoparczyk oraz Marcin Szczygielski, twórca cenionych książek dla dzieci i młodzieży. W rozmowie z Justyną Dżbik-Kluge zaprezentują najciekawsze premiery dla młodszych czytelników – podzielą się swoimi literackimi odkryciami i podpowiedzą, na jakie tytuły szczególnie warto zwrócić uwagę.

Wirtualne Targi Książki odbywają się online na: www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki oraz w aplikacji mobilnej Empik. Spotkania są transmitowane na profilu Empiku na Facebooku (tłumaczone na język migowy) i Instagramie. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Odwiedzający wirtualne stoiska mogą liczyć na promocje i rabaty do -50% obejmujące publikacje drukowane oraz cyfrowe, a także na bezpłatną dostawę zamówień w ramach usług Empik Premium.
 
Informacje o godzinach i miejscach spotkań można znaleźć w programie poniżej.
 
 
7c215e520752c9b16b2eda84142ec94b.png
7c215e520752c9b16b2eda84142ec94b.png
 
 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się