Jedność - Wakacje z książkami
Plebiscyt 30-lecia - "Najbardziej wpływowa postać polskiego rynku książki",

Plebiscyt 30-lecia - "Najbardziej wpływowa postać polskiego rynku książki",

Plebiscyt 30-lecia

Udostępnij

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym plebiscycie – Plebiscycie 30-lecia na najważniejszych i najbardziej wpływowych postaci polskiego rynku książki. Oczekujemy Państwa wsparcia dla tej wyjątkowej inicjatywy, dzięki której będziemy mogli uhonorować rzeczywistych liderów naszego środowiska.

Plebiscyt 30-lecia Biblioteka Analiz ogłosiła we wtorek 16 kwietnia podczas konferencji w Centrum Prasowym PAP, jakie zorganizowała Polska Izba Książki z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Zapraszamy na stronę www.rynek-ksiazki.pl/plebiscyt , gdzie znajdują się szczegółowe informacje o Plebiscycie 30-lecia oraz – co najważniejsze – i lista kandydatów.

Wspaniałe jest, że nasza inicjatywę poparły i objęły patronatem wszystkie organizacje branżowe oraz branżowe media: Polska Izba Książki, Polskie Towarzystwo Wydawców Książek, Stowarzyszenie Księgarzy Polskich, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Księgarzy, Stowarzyszenie Wydawców Szkół Wyższych, Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Polska Izba Druku, Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga oraz Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska. Partnerem, który wsparł finansowo naszą inicjatywę jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Patronami medialnymi są: miesięczniki „Nowe Książki”, „Wydawca” i „Świat Druku”, portal księgarski oraz Lubimyczytac.pl, a także „Magazyn Literacki KSIĄŻKI”, „Biblioteka Analiz” i portal www.rynek-ksiazki.pl.

Lista kandydatów dostępna w załączniku oraz na stronie www.rynek-ksiazki.pl/plebiscyt zawiera 150 nazwisk wyłoniony po konsultacjach z partnerami Plebiscytu 30-lecia. Początkową listę, jaka liczyła 400 nazwisk, rozesłaliśmy do naszych partnerów z prośbą o wybranie 50 kandydatów. Po zebraniu tych propozycji powstała lista 150 osób, na które podano co najmniej jedno wskazanie. Dodajmy, że w kilku przypadkach listę wstępną uzupełniono o kilka dodatkowych nazwisk.

W plebiscycie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani jego tematyką. Warunkiem udziału jest przesłanie do organizatora w formie elektronicznej listy obejmującej 10 kandydatów z wykazu najważniejszych i najbardziej wpływowych postaci polskiego rynku książki. Za pierwsze miejsce na zgłoszeniu przyznane zostanie 10 pkt., za ostatnie 1 pkt. Po podliczeniu wszystkich nadesłanych zgłoszeń sporządzona zostanie lista 10 najlepszych.

Rozstrzygnięcie Plebiscytu nastąpi pierwszego dnia Warszawskich Targów Książki – w czwartek 23 maja o godz. 16.30.

Prosimy teraz o wpisanie do poniższej tabelki Państwa kandydatur i przesłanie zwrotnego e-maila do 10 maja na adres: dobrolec@warman.com.pl lub ewa@rynek-ksiazki.pl

 

Lp

Imię i nazwisko

Liczba punktów

1

 

 

2

 

 

3

 

 

4

 

 

5

 

 

6

 

 

7

 

 

8

 

 

9

 

 

10

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się