Po kilkuletniej przerwie powraca Festiwal im. Jana Błońskiego

Po kilkuletniej przerwie powraca Festiwal im. Jana Błońskiego

Po kilkuletniej przerwie powraca Festiwal im. Jana Błońskiego

Udostępnij

W maju, po kilkuletniej przerwie, po raz ósmy odbędzie się Festiwal im. Jana Błońskiego. Wydarzenie organizowane przez Katedrę Krytyki Współczesnej Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego i Koło Literatury Najnowszej Uniwersytetu Jagiellońskiego po raz ostatni odbyło się w 2018 roku.

Organizatorzy ogłosili, że tym razem tematem przewodnim festiwalu będą praktyki literackie i krytyczne w dobie internetu. Zaproszeni goście i uczestnicy imprezy wspólnie zastanawiać się będą nad tym, jak internet wpłynął na sposób w jaki się pisze, krytykuje i w ogóle rozmawia o literaturze. Debaty, rozmowy i spotkania będą dotyczyły m.in. takich tematów jak podcasty literackie i media społecznościowe. W programie znajdą się również warsztaty krytyczne oraz intermedialne wydarzenie poetycko-wizualne.

8. Festiwal im. Jana Błońskiego odbędzie się w Krakowie w dniach 23-24 maja. Szczegółowy program imprezy nie został jeszcze ogłoszony.

RP / źródło: Kraków Miasto Literatury UNESCO


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się