Polskie stoisko na lwowskich Międzynarodowych Targach Książki

Polskie stoisko na lwowskich Międzynarodowych Targach Książki

Polskie stoisko na lwowskich Międzynarodowych Targach Książki [zdjęcia]

Udostępnij

Wczoraj rozpoczęły się XXVI Międzynarodowe Targi Książki – Forum Wydawców we Lwowie oraz towarzyszący im XIV Lwowski Festiwal Literacki. Wydarzenie to jest obok kijowskiego „Książkowego Arsenału” największą na Ukrainie imprezą związaną z książkami. Instytut Książki wraz z Instytutem Polskim w Kijowie i Narodowym Centrum Kultury przygotowały bogaty program.

Instytut Książki wraz z Instytutem Polskim w Kijowie i Narodowym Centrum Kultury organizują wspólne polskie stoisko, na którym prezentowane będą m.in. nowości z polskiego rynku wydawniczego oraz najnowsze przekłady z języka polskiego na ukraiński. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze stoiska.

Szczegółowy program polskiej prezentacji dostępny jest w języku ukraińskim na stronie Instytutu Polskiego w Kijowie: http://www.polinst.kyiv.ua/event1352.html oraz w języku angielskim na stronie organizatorów: bookforum.ua/en. Informacje na temat spotkań z polskimi autorami można znaleźć także na naszej stronie.

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się