Komunikat: branża wydawniczo-księgarska dla uchodźców wojennych z Ukrainy

Komunikat: branża wydawniczo-księgarska dla uchodźców wojennych z Ukrainy

Premiera: Spotkanie z Katarzyną Kalicińską, 9 marca, godz. 19.00

Udostępnij

Autorzy Książek w Obiektywie i Wydawnictwo Słowne zapraszają na premierowe spotkanie z Katarzyną Kalicińską autorką książki „A życie toczy się dalej”.
środa, 9 marca godz. 19.00do Praskiego Centrum Aktywności „Kocham Pragę”, Warszawa, ul. Targowa 32.
Spotkanie poprowadzi Miłka Skalska
 
Dowiemy się, jak długo trwała praca nad książką? Kiedy producentka znanych seriali znajduje czas na pisanie powieści. Co ją do tego zachęca? Czy losy bohaterów książki mogą mieszać się rolami w serialach.
 
Co w kolejnym tomie czeka bohaterów? Dominika wreszcie czuje się naprawdę spełniona. Zaręczyny z Jeremim sprawiły, że na dobre uwierzyła w ich wspólną przyszłość. Wizja „żyli długo i szczęśliwie” oddala się jednak, gdy mężczyzna z dnia na dzień staje się coraz bardziej obcy. Jak widzą wspólną przyszłość i jakie decyzje podejmą by osiągnąć wymarzone szczęście. Czy będzie to nadal wspólne szczęście.
 
Katarzyna Kalicińska – producentka seriali i programów telewizyjnych, autorka sukcesu serialu „Dom nad rozlewiskiem”. Jak mało kto zna świat telewizji i polskiego show-biznesu. Opisała go wnikliwie i z humorem, inspirując się własnym zawodowo-towarzyskim doświadczeniem. Po sukcesach książek „A miało być tak pięknie”, „Abonent czasowo niedostępny” przyszła pora na kolejną powieść!
 
AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE – agencja promocji koncentrująca swoją uwagę na autorach książek oraz ich dziełach literackich. Pomagamy pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe i spotkania. Wywiady, recenzje książek, a także reportaże ze spotkań, targów i festiwali uzupełniają naszą ofertę.
 
Partnerami spotkania są: Wydawnictwo Słowne, Praskie Centrum Aktywności KOCHAM PRAGĘ.
 
Zapraszamy do udziału w spotkaniu stacjonarnie lub on-line, na https://www.facebook.com/autorzywobiektywie i na fanpage FB Partnerów.
 
Wstęp jest wolny!
 
Autorzy Książek w Obiektywie kontakt: 
Marytka Czarnocka, e-mail: marytka@autorzywobiektywie.pl , tel. 602 394 256

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się