Program e-program E-rezydencji  dla wschodzących dziennikarzy piszących o kulturze i sztuce!

Program e-program E-rezydencji dla wschodzących dziennikarzy piszących o kulturze i sztuce!

Program e-program E-rezydencji dla wschodzących dziennikarzy piszących o kulturze i sztuce!

Udostępnij

Sieć europejska ENCATC (European Network of Cultural Administration Training Centres) oraz ASEF (Asia-Europe Foundation) organizują program e-rezydencji dla wschodzących dziennikarzy zajmujących się pisaniem o kulturze i sztuce, specjalizujących się w dyplomacji kulturalnej i budowaniu międzynarodowych relacji w obszarze kultury.

O udział w programie e-rezydencji ubiegać mogą się młodzi dziennikarze (do 28 r.ż.), posiadający 2-3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy jako dziennikarz sektora kultury i sztuki oraz doskonałą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 marca 2021. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej organizatorów programu e-rezydencji: Virtual Crossovers ASEF & ENCACT e-residence.


Sieć europejska ENCATC działa na rzecz stymulowania rozwoju zarządzania kulturą oraz polityki edukacji kulturowej w Europie, profesjonalizacji sektora kultury i transferu wiedzy w sektorze. Sieć zrzesza szereg organizacji i instytucji kultury z 38 krajów, współpracuje z Komisją Europejską, UNESCO i – w charakterze obserwatora – z Radą Europy.
Sieć ENCATC działa ze wsparciem programu Kreatywna Europa komponent Kultura.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się