Jedność - Dzień dziecka
Prószyński i S-ka Wydawcą roku 2018 wg użytkowników Publio.pl

Prószyński i S-ka Wydawcą roku 2018 wg użytkowników Publio.pl

Prószyński i S-ka Wydawcą roku 2018 wg użytkowników Publio.pl

Udostępnij

Informujemy, że wydawnictwo Prószyński i S-ka zostało wyróżnione w sposób najbardziej ceniony przez wydawców. Głosami czytelników (a więc vox populi!) korzystających z serwisu Publio.pl został uznany "Wydawcą roku 2018". Ponieważ oddanie swojego głosu trzeba było uzasadnić, poza największą liczbą głosów Prószyński i S-ka otrzymał także wiele ciepłych opinii. Czytelnicy cenią wydawnictwo za znakomite serie historyczne, za różnorodność oferty oraz za wysoki, utrzymywany od lat poziom książek. Ulubionymi tytułami w minionym roku były m.in.: wznowione bez cenzury książki Stanisława Grzesiuka, kryminały Katarzyny Puzyńskiej oraz nowe wydania esejów historycznych Pawła Jasienicy.

Nagrody są miłe, ale jednocześnie zobowiązujące – trzeba wciąż sięgać po nowe wyzwania. Wydaje się jednak, że i to się uda, ponieważ czytelnicy zauważają i cenią, iż wydawnictwo bazuje nie tylko na znanych, poczytnych autorach, ale daje również szansę debiutantom.

Dla wszystkich, którzy stwierdzili, że mają jeszcze wolne miejsca na liście lektur na najbliższy czas – niespodzianka:  jutro (piątek, 11 stycznia) przez cały dzień na Publio.pl czeka megapromocja – 50% zniżki na całą ofertę Wydawcy roku 2018.

Zainteresowanych odsyłamy na www.publio.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się