Puls Literatury już od piątku w Łodzi

Puls Literatury już od piątku w Łodzi

Puls Literatury już od piątku w Łodzi

Udostępnij

XV edycja Festiwalu Literackiego Puls Literatury w Łodzi odbędzie się w dniach 10-18 grudnia 2021 roku pod hasłem „Pamięci, przemów!”. Tegoroczna edycja imprezy poświęcona będzie różnorodnym formom pamięci historycznej w literaturze polskiej oraz historiom alternatywnym i historiom fantazmatów

Festiwal odbędzie się w formule hybrydowej – na żywo, w Domu Literatury w Łodzi (ul. Roosevelta 17) oraz online. Transmisje z wydarzeń dostępne będą na profilach facebookowych Pulsu Literatury oraz Domu Literatury w Łodzi oraz na kanale YouTube Domu Literatury w Łodzi.

Wszystkie wydarzenia z udziałem gości odbędą się w siedzibie Domu Literatury w Łodzi (ul. Roosevelta 17). Wyjątkiem jest Gala Nagrody im. Juliana Tuwima, która odbędzie się w Monopolis (ul. Kopcińskiego 62 A) oraz wydarzenie towarzyszące, jakim jest spektakl Wszyscy jesteśmy dziwni w reż. Olgi Ciężkowskiej (Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, ul. Zachodnia 93)

Program Festiwalu można znaleźć pod tym adresem.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się