Rabka Festival 2020 zgodnie z planem

Rabka Festival 2020 zgodnie z planem

Rabka Festival 2020 zgodnie z planem

Udostępnij

Rabka Festival odbędzie się w planowanym terminie, czyli w dniach 8-11 lipca. W tej chwili nie wiadomo jednak, w jakiej formie przebiegnie wydarzenie

„Bardzo chcielibyśmy na żywo, a nie jedynie w Internecie… Oczywiście zdecydują względy bezpieczeństwa, ale bądźmy dobrej myśli! Rabka zainwestowała w nowoczesne, bezpieczne obiekty dla kultury i to może nam bardzo pomóc. Szczegóły podamy w drugiej połowie maja, gdy będziemy widzieli, jak sytuacja się rozwija” – czytamy na stronie Festiwalu.

Przewodnie hasło tegorocznego festiwalu brzmi „Od gór do morza…”. W centrum zainteresowania będą książki, które opowiadają o otaczającej nas przyrodzie i o tym, jak ją umiejętnie poznawać i chronić. A ponieważ gośćmi będą wybitni pisarze, ilustratorzy i aktorzy, należy nastawić się nie tylko na sporą dawkę wiedzy, ale także na możliwość obcowania z najwyższej próby sztuką.

[źródło: wirtualnywydawca.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się