Rafał Kosik na EU–China International Literary Festiva

Rafał Kosik na EU–China International Literary Festiva

Rafał Kosik na EU–China International Literary Festival w Pekinie

Udostępnij

Rafał Kosik został zaproszony na Międzynarodowy Festiwal Literacki EU–China w Pekinie. Pisarz weźmie udział w trzech spotkaniach podczas czwartej edycji imprezy, która zakończy się w niedzielę 2 czerwca.

Rafał Kosik spotka się z czytelnikami w księgarni Citic w sobotę o 15:00. Tego samego dnia o godzinie 17:00 weźmie także udział w spotkaniu w księgarni The Bookworm pod hasłem „Jak autorzy fantastyki tworzą i zaludniają swoje światy”, podczas którego wraz z chińskim pisarzem Li Hongweiem będzie opowiadał o kreacji alternatywnych światów.

Ostatnie spotkanie z Rafałem Kosikiem odbędzie się w niedzielę o 15:00 w księgarni Citic. Pisarz opowie na nim między innymi o swej powieści Różaniec, która znalazła się w katalogu Instytutu Książki „New Books from Poland” pośród najciekawszych propozycji z najnowszej literatury polskiej dla wydawców z zagranicy.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się