Ranking Bibliotek po raz dziesiąty. Do 28 września czekamy na ankiety

Ranking Bibliotek po raz dziesiąty. Do 28 września czekamy na ankiety

Ranking Bibliotek po raz dziesiąty. Do 28 września czekamy na ankiety

Udostępnij

W 2011 roku Instytut Książki i „Rzeczpospolita” po raz pierwszy nagrodziły biblioteki publiczne i zarządzające nimi samorządy, które uznały, że dobre funkcjonowanie biblioteki publicznej jest najlepszym sposobem zapewnienia wszystkim mieszkańcom łatwego i całkowicie bezpłatnego dostępu do kultury, literatury, wiedzy i nowych mediów.

Przed nami dziesiąta już edycja rankingu najlepszych bibliotek. Chcemy wskazać i opisać te placówki, które przywiązują szczególną wagę do wzbogacania swoich zbiorów, rozwijania czytelnictwa w różnych formach, rozbudowy infrastruktury bibliotecznej, aktywizacji lokalnej społeczności i zachęcenie jej do korzystania z szerokiej oferty kulturalnej.

Prosimy o odpowiedź na ankietę z pytaniami dotyczącymi działalności Państwa biblioteki. Ankieta jest skierowana do wszystkich gmin wiejskich, miejsko-wiejskich i gmin miejskich (z wyłączeniem miast na prawach powiatu). Należy ją odesłać do dnia 28 września 2020 r. na adres: anna.ogonowska@rp.pl lub wypełnić na stronie https://forms.gle/n2EUL3Zv67ha2bZd8

(jeśli link jest nieaktywny prosimy go skopiować)

W razie pytań prosimy o kontakt z Anną Ogonowską z „Rzeczpospolitej” kom. 696 068 064, anna.ogonowska@rp.pl.  Liderzy Rankingu Bibliotek odbiorą dyplomy w listopadzie na uroczystej gali w Warszawie, a wyniki rankingu zostaną opublikowane w specjalnym dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się