Ogólnopolska Izba Księgarń
"Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się",

"Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się",

Relacje interpersonalne - nowe, poszerzone i uzupełnione wydanie

Udostępnij

Już dziś w księgarniach można znaleźć nowe, rozszerzone i uzupełnione o wyniki najnowszych badań wydanie znanego podręcznika Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się. To w opinii zarówno wykładowców, jak i studentów, jeden z najlepszych podręczników dotyczących porozumiewania się międzyludzkiego i procesów interpersonalnych, ceniony przede wszystkim za przystępność oraz ważne zmiany wprowadzane w każdym wydaniu. Najnowsze wydanie zawiera nowy materiał na temat m. in. porozumiewania się w kontekście międzykulturowym, płci biologicznej i społecznej a także w mediach i serwisach społecznościowych. Książka zawiera również nowe rubryki, wiele poruszanych wcześniej tematów zostało rozbudowanych.

Nowe wydanie znanego od lat także w Polsce podręcznika! Rozszerzone i uzupełnione o wyniki najnowszych badań, oparte na 13. edycji amerykańskiej

Znakomite wprowadzenie do zagadnień porozumiewania się, które może służyć zarówno studentom, wykładowcom, jak i badaczom. Dzieło to rozwija się z każdym nowym wydaniem, idealnie łącząc teorię, doniesienia z badań i ćwiczenia pozwalające sprawdzać wiedzę oraz rozwijać własne umiejętności w zakresie relacji interpersonalnych.

Niniejsze wydanie zawiera mnóstwo przebudowanego lub całkowicie nowego materiału. Dotyczy to m.in. mediów społecznych i serwisów społecznościowych, porozumiewania się w kontekście międzykulturowym i w bliskich relacjach – w rodzinie, w związkach uczuciowych i przyjacielskich – oraz w kontekście płci biologicznej i społecznej. W tym wydaniu rozbudowano także materiał poświęcony m.in. nieporozumieniom w komunikacji, wpływowi płci na sposób posługiwania się językiem, stylom słuchania, emocjom wspierającym porozumiewanie się. Materiał świetnie uzupełniają nowe rubryki: „Z badań”, „Ciemna strona komunikacji” , „W pracy” oraz rubryki umożliwiające użytkownikom podręcznika sprawdzenie wiedzy i umiejętności w tym zakresie: „Jak się porozumiewasz” i „Sprawdź swoją wiedzę”.

Autorami Relacji interpersonalnych są trzej profesorowie psychologii specjalizujący się w zagadnieniach porozumiewania się międzyludzkiego i procesów interpersonalnych:

Ronald B. Adler z Santa Barbara City College, 
Lawrence B. Rosenfeld z University of North Carolina w Chapell Hill, 
Russell F. Proctor II z Northern Kentucky University, nie tylko cenieni badacze, ale i wspaniali wykładowcy uniwersyteccy.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się