Rewolucyjny czytnik e-booków, z którego wyślesz maila i zadzwonisz!

Rewolucyjny czytnik e-booków, z którego wyślesz maila i zadzwonisz!

Rewolucyjny czytnik e-booków, z którego wyślesz maila i zadzwonisz!

Udostępnij

Nadeszła długo wyczekiwana chwila! Do polskiej sprzedaży właśnie trafił 13,3- calowy Onyx Boox Max 3, który jest pierwszym czytnikiem e-booków wyposażonym w procesor Octa-core 2.0 GHz, system Android 9.0 oraz mikrofony, dzięki którym można przeprowadzać połączenia głosowe!
 

Czytniki e-booków jeszcze do niedawna oferowały tylko funkcje bezpośrednio związane z e-czytaniem. Jednak firma Onyx Boox skutecznie dąży do tego, aby zmienić to wyobrażenie. Onyx Boox Max 3 to rewolucyjne 13,3-calowe urządzenie na pograniczu czytnika e-booków i tabletu z Androidem 9.0.Doczekaliśmy się kolejnego kroku naprzód w branży e-czytników. Jeszcze do niedawna nikomu się nie śniło, żeby czytnik e-booków umożliwiał ściąganie aplikacji, czytanie artykułów w sieci, czy przeprowadzanie rozmów audio. Onyx Boox Max 3 łamie wszystkie stereotypy i pokazuje, że czytnik e-booków może być urządzeniem wielofunkcyjnym.

Dzisiaj czytnik e-booków, jutro tablet, a pojutrze dodatkowy monitor - bez bólu oczu!

13,3-calowy ekran Onyx Boox Max 3, dzięki swojej niestandardowej wielkości znajdzie zastosowanie nie tylko jako doskonały wyświetlacz PDFów i e-książek, ale też jako tablet i dodatkowy monitor. Jak to zrobić? Wystarczy podłączyć go za pomocą USB-C do laptopa lub komputera. A jeśli ktoś woli bezpośrednio pracować na czytniku, może także podpiąć klawiaturę, myszkę lub dodatkową pamięć zewnętrzną. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które na co dzień korzystają z ekranów LCD i odczuwają tego nieprzyjemne skutki. Ekran E-Ink Onyx Boox Max 3 nie odbija refleksów światła, dzięki czemu jest bezpieczny dla oczu tak samo jak papier. Oprócz tego wyposażono go w dedykowany rysik WACOM, który umożliwia wygodne ręczne notowanie zarówno po plikach PDF, jak i w dedykowanych do tego aplikacjach. Co więcej, notatki można swobodnie eksportować na inne urządzenia.

Pierwszy czytnik e-booków z Androidem 9.0 i wielkim procesorem

Onyx Boox Max 3 wspierany jest przez najnowszy system Android 9.0. Wiąże się to z możliwością pobierania większej liczby aplikacji, wydajniejszą pracą urządzenia oraz możliwością szybkiego ładowania. Wystarczą dwie godziny, aby cieszyć się pełną baterią. Nie bez znaczenia jest także ośmiordzeniowy procesor Qualcomm oraz 4 GB pamięci RAM, dzięki którym czytnik dorównuje szybkością niektórym tabletom. Przekłada się to na możliwość korzystania z takich aplikacji jak Skype czy Whatsapp i przeprowadzanie rozmów audio! Oczywiście, nie byłoby to możliwe, gdyby nie dwa głośniki i mikrofony. Onyx Boox Max 3 to pierwszy czytnik, który umożliwia internetowy chat online.

Relacje ze świata na e-papierowym ekranie

Onyx Boox Max 3 to nie tylko czytanie dokumentów i e-książek. Czytnik umożliwia wygodną lekturę także w sieci. Wystarczy otworzyć przeglądarkę i czytać! Możliwe jest także pobranie aplikacji z wydarzeniami, gazetami oraz czasopismami. Wszystko to bez narażania wzroku.

Nowy Onyx Boox Max 3 wpisuje się w potrzeby wielu odbiorców. Z jednej strony może służyć jako profesjonalne urządzenie do odczytu dokumentów w formacie PDF, które umożliwia także bezpośrednie ręczne notowanie. Z drugiej strony świetnie sprawdzi się u osób, które czytają książki bogate w grafiki takie jak np. manga. Jednocześnie daje użytkownikowi szansę zdecydowania o dodatkowych funkcjonalnościach, oferując możliwość pobierania aplikacji. Duży ekran, obsługa dotykowa oraz za pomocą rysika, głośniki, mikrofony, świetny procesor - to główne cechy nowego Onyx Boox Max 3.

Proponowana cena na Czytio.pl to 3899 zł.

O firmie Czytio.pl

Czytio.pl to sklep internetowy, który skupia swoją działalność na czytnikach e-booków, z powodzeniem zastępujących tradycyjne książki i dokumenty. Oferta sklepu jest najszerszą w Polsce i prezentuje modele takich prestiżowych marek jak Onyx Boox, PocketBook, Kindle i Cybook. Innowacyjne rozwiązania, wysokie stan

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się