Egmont.pl z e-Commerce Polska awards 2019

Egmont.pl z e-Commerce Polska awards 2019

Egmont.pl z e-Commerce Polska awards 2019

Udostępnij

Księgarnia Egmont.pl została laureatem konkursu e-Commerce Polska awards 2019 w kategoriach Design&Usability (Design roku) oraz Breaking the doubts (przełamanie nieufności). Konkurs, najważniejsze wyróżnienie w branży e-commerce, jest organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej i kierowany do przedstawicieli e-sklepów oraz platform internetowych oraz dla e-usług, a także dla e-finansów.

 

 

Już po raz 7. firmy z branży e-commerce miały możliwość zdobycia tytułu laureata konkursu e-Commerce Polska awards. 24 września br., podczas uroczystej Gali, decyzją jury z kategorii e-commerce, Egmont Polska oraz partner technologiczny i operacyjny Ravelo zostali docenieni za użyteczność i dobrze zaprojektowany interfejs sklepu, przyjazny dla klientów, a dodatkowo za wizję, innowacyjne myślenie i sukcesy osiągane w e-biznesie. Tytuł laureata e-Commerce Polska awards jest potwierdzeniem jakości działania obu firm oraz zaufania, jakim darzą ją klienci.


Podczas wystąpienia Dyrektor Marketingu w Egmont Polska Magdalena Kosch-Maćkowiak i Michał Wachnicki, Prezes Zarządu Ravelo podziękowali w imieniu swoich zespołów zaangażowanych w prowadzenie działalności e-commerce, za dostrzeżenie roli i docenienie działalności Egmontu i Ravelo na tym polu i przybliżaniu oferty kulturalnej Polakom.
Wręczona nagroda jest wspaniałą okazją do uświadomienia sobie wartości naszej codziennej pracy. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych zespołów powstało miejsce w internecie przyjazne nie tylko algorytmom Googla, ale przede wszystkim rodzicom poszukującym ciekawych książek o nauce czytania, fanom Maszy i Niedźwiedzia czy Binga, wymagającym czytelnikom komiksów, którzy mogą być pewni, że każdy album zapakowany jest pieczołowicie i w białych rękawiczkach, by nie został nawet ślad palca – powiedziała Magda Kosch-Maćkowiak.

e-Commerce Polska awards to silna społeczność dająca wszystkim nominowanym wyjątkowe możliwości budowania relacji i rozwoju swojej firmy. Jest potwierdzeniem jakości działania firmy oraz zaufania, jakim darzą ją jej klienci. Nagroda przyznawana jest przez jurorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są uznanymi autorytetami oraz szanowanymi profesjonalistami w swoich branżach. 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się