Richard Kraut, "Sokrates i państwo"

Richard Kraut, "Sokrates i państwo"

Richard Kraut - "Sokrates i państwo" wesprzyj pierwsze polskie wydanie!

Udostępnij

Sokrates i państwo” Richarda Krauta to jedna z najważniejszych pozycji we współczesnej literaturze naukowej poświęconej dialogom sokratycznym Platona. Teologia Polityczna jest pierwszym wydawcą, który pragnie udostępnić je polskiemu Czytelnikowi. Bez Państwa pomocy będzie to jednak niemożliwe. Dlatego bardzo prosimy o finansowe wsparcie tej inicjatywy. Już teraz dziękujemy za każdą złotówkę przekazaną na ten cel.
Dzieło Richarda Krauta to druga książka – po „Religii Sokratesa” autorstwa Marka L. McPherrana – poświęcona Sokratesowi, która ukaże się nakładem Teologii Politycznej w serii „Monografie Teologii Politycznej”.

Zebrana kwota pozwoli nam opłacić druk, redakcję, korektę, skład, a także koszty administracji związane z przygotowaniem książki do druku i dystrybucją.
 
- Każda osoba, która wesprze wydanie książki Richarda Krauta zostanie wymieniona z imienia i nazwiska na pierwszych stronach publikacji (chyba, że wskazała, iż chce pozostać anonimowym darczyńcą).
- Każdy, kto dokona wpłaty z dopiskiem "Kraut" w okresie trwania zbiórki w wysokości co najmniej 75 zł, otrzyma publikację gratis.
- Darczyńcy, którzy zaoferują ponad 1000 zł otrzymają specjalne podziękowania na stronie redakcyjnej.

Wpłaty na książkę Richarda Krauta można dokonać także tradycyjnie wpłacając na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem "Kraut".

Konto bankowe dla przelewów zagranicznych:
PKO PB  18 1440 1387 0000 0000 1092 6483 IBAN: PL SWIFT: BPKOPLPW
 
Równocześnie informujemy, że osoby wpłacające poza portalem tradycyjnie na konto podane powyżej będą wymienione z imienia i nazwiska na pierwszych stronach publikacji zgodnie z życzeniem (jawny lub anonimowy darczyńca).


 

 
Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się