Romantyczny konkurs w Trójce

Romantyczny konkurs w Trójce

Romantyczny konkurs w Trójce

Udostępnij

Na antenie Programu 3 Polskiego Radia rozpoczął się kreatywny „Romantyczny konkurs w Trójce”, dotyczący epoki romantyzmu. Konkurs prezentowany jest w od poniedziałku do czwartku w audycji „Pora na Trójkę” (godz. 6.00 – 8.45) oraz „Trójka do trzeciej” (godz. 14.40) i potrwa do 11 listopada br.

W "Romantycznym konkursie w Trójce" można wygrać niezwykle atrakcyjne nagrody, a między innymi książki i albumy. Łączna wartość jednego zestawu nagród to tysiąc złotych! Wystarczy trochę kreatywności i posiadanie elementarnej wiedzy o epoce Romantyzmu.

W trójkowym poranku, w paśmie "Pora na Trójkę" (w godzinach 06.00-08.45), wyłonimy dwie osoby, które danego dnia wezmą udział w Wielkim Finale konkursowym w paśmie kulturalnym audycji "Trójka do Trzeciej" o godz. 14.40. Wyjaśnimy też, z pomocą naszych ekspertów, najbardziej zawiłe kwestie epoki romantyzmu. Rozmowy o romantyzmie z Krzysztofem Masłoniem i Robertem Kowalskim poprowadzi Barbara Schabowska, dyrektorka Instytutu Adama Mickiewicza. 

W audycji "Pora na Trójkę" pojawia się określone zadanie (odpowiedź na pytanie "otwarte"). Słuchacze proszeni są o przesłanie odpowiedzi SMS-em pod nr 71 335 (koszt jednego SMS-a to 1 zł 23 gr.), telefonicznie na numer 22 333 33 33, na profilu facebookowym Trójki lub na adres mailowy poranatrojke@polskieradio.pl zgodnie z pytaniem/zadaniem podanym na antenie. 

W każdej edycji konkursu spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze dwie najlepsze odpowiedzi. Potem zadzwoni do ich autorów i zaprosi do rozgrywki głównej, która odbędzie się na antenie w paśmie kulturalnym audycji "Trójka do Trzeciej" (ok. godz. 14.40). Po wywołaniu autorów dwóch wybranych odpowiedzi, prowadzący audycji na żywo zada im 3 pytania zamknięte oraz poda 3 możliwe odpowiedzi do wyboru.

Nagrodą w konkursie jest zestaw książek i gadżetów ufundowanych przez Instytut Adama Mickiewicza o wartości 999,92 zł brutto za sztukę.

Przed udziałem w konkursie należy zapoznać się z jego Regulaminem

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się