Rusza nabór do 5. edycji konkursu Zwyrtała na najlepszy pomysł promujący czytanie

Rusza nabór do 5. edycji konkursu Zwyrtała na najlepszy pomysł promujący czytanie

Rusza nabór do 5. edycji konkursu Zwyrtała na najlepszy pomysł promujący czytanie

Udostępnij

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Rabka Festival w Rabce Zdroju zapraszają do nadsyłania zgłoszeń do piątej edycji konkursu Zwyrtała na najlepszy pomysł promujący czytanie.

Laureatem konkursu może zostać osoba (lub grupa osób), niezależnie od wieku i miejsca działania, której pomysł zachwyci konkursowe jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora. Aby wziąć udział, należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić i do 1 czerwca 2023 roku przysłać na adres Biblioteki w Rabce-Zdroju, pocztą tradycyjną lub mailowo (skan), krótki formularz z opisem projektu. 

Główną nagrodą w konkursie jest dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego, możliwość publikacji zwycięskiego pomysłu oraz jego prezentacji 14 lipca 2023, podczas warsztatów dla dorosłych, w ramach Rabka Festival 2023, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. dwudniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. Organizatorzy przewidują także przyznanie pięciu wyróżnień.

Regulamin i formularz konkursowy można znaleźć TUTAJ.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się