Ruszyły jesienne Targi Książki Empiku. W programie ponad 50 wydarzeń dla czytelników

Ruszyły jesienne Targi Książki Empiku. W programie ponad 50 wydarzeń dla czytelników

Ruszyły jesienne Targi Książki Empiku. W programie ponad 50 wydarzeń dla czytelników

Udostępnij

Właśnie wystartowała 6. edycja Targów Książki Empiku. Przed czytelnikami dwa tygodnie atrakcji: spotkania online z polskimi i zagranicznymi autorami wokół jesiennych premier, sesje autografów, rabaty sięgające -50% i liczne niespodzianki. Na targach zagoszczą m.in. Joanna Mokosa-Rykalska, Maria Peszek czy Chris Carter. Na nowej scenie Young Adults pojawią się ponadto autorki bestsellerów: Marta Łabęcka, Alex Aster i Edyta Prusinowska.

Atrakcje Targów Książki Empiku

Jesienna edycja Targów Książki Empiku to ponad 50 spotkań autorskich online i wydarzeń na pięciu scenach. Jeszcze w tym tygodniu na Scenie Głównej dedykowanej literaturze popularnej pojawią się m.in. Joanna Mokosa-Rykalska, Natalia de Barbaro czy Chris Carter. Scena Apostrof z selekcją literatury pięknej i non-fiction gościć będzie m.in. Tomasza Stawiszyńskiego i Jana Miodka. Natomiast na Scenie Przecinek i Kropka o swojej pierwszej książce dla młodszych czytelników opowie Zygmunt Miłoszewski. Zupełną nowością 6. edycji wydarzenia jest za to Scena Young Adults poświęcona literaturze młodzieżowej. W tym tygodniu odbędą się na niej spotkania wokół premierowych książek m.in. Marty Łabęckiej, Alex Aster i Edyty Prusinowskiej.
 
Wszystkie wydarzenia można śledzić online: na fanpage’u Empiku na Facebooku oraz na kanale YouTube, a transmisje ze sceny Young Adults – dodatkowo na profilu @Empikcom na Instagramie i na TikToku. Jeśli nie uda się uczestniczyć w rozmowie na żywo – nic straconego. Zapisy spotkań autorskich dostępne są w każdej chwili na stronie Facebook.com/empikcom. Już teraz zainteresowani mogą powrócić m.in. do otwierającego Targi wydarzenia z udziałem Yuvala Noah Harariego czy rozmowy z Marią Peszek.
 
 
Sesje autografów w Empiku Westfield Arkadia

Targi to nie tylko emocjonujące rozmowy o literaturze, lecz także okazja do zdobycia osobistych dedykacji od ulubionych autorów. Sesje autografów w ramach 6. edycji wydarzenia odbędą się w warszawskim salonie Empik Westfield Arkadia. W środę 12 października na fanów czekać będzie Marta Łabęcka – twórczyni bestsellerowej trylogii „Flawless”, której finał „Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy” (BeYA) właśnie się ukazał. Z kolei 13 października debiutancką książkę „Naku*wiam zen” (Wyd. Marginesy) będzie podpisywać Maria Peszek. Podczas targów będzie można również spotkać Przemka Kossakowskiego, Joannę Mokosę-Rykalską i Beatę Pawlikowską.

Promocje na książki w Empiku

Targi to dobra okazja do uzupełnienia czytelniczych zapasów na jesień i zimę. Swoją ofertę na wirtualnych stoiskach prezentuje ponad 100 wydawców. W trakcie wydarzenia wybrane tytuły – zarówno premiery, jak i hity ostatnich miesięcy – dostępne są w specjalnych cenach. Na Empik.com obowiązuje rabat do -50%, a w salonach użytkownicy Empik Premium i Empik Premium Free mogą skorzystać ze zniżek sięgających -30%. Co więcej, w strefie książek cyfrowych na Empik.com obniżone zostały ceny setek audiobooków i e-booków.

Eksperckie webinary na scenie Forum

Obok atrakcji dla czytelników, w ramach Targów Empiku działa przestrzeń dla wydawców, czyli branżowa Scena Forum. Podobnie jak w poprzednich edycjach, Empik przygotował specjalny program dedykowany osobom zawodowo związanym z rynkiem książki. Tym razem znalazły się w nim cztery eksperckie webinary. Wydarzenia mają charakter zamknięty, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Targi Książki Empiku potrwają do 25 października. Szczegółowy program znajduje się na stronie Empik.com/targi-ksiazki i poniżej.
Partnerem Targów jest Green Caffè Nero. Patroni medialni: Radio Zet, Wyborcza.pl, Książki. Magazyn do czytania, lubimyczytać.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się