Biblioteka Słó - Wtedy W Lonszscu
Salon Dobrej Książki im. Tadeusza Górnego

Salon Dobrej Książki im. Tadeusza Górnego

Salon Dobrej Książki im. Tadeusza Górnego

Udostępnij

W czwartek 10 stycznia Muzeum Niepodległości w Warszawie zainaugurowało Salon Dobrej Książki im. Tadeusza Górnego. Zgodnie z założeniem będą to cykliczne kameralne spotkania promujące publikacje książkowe i ich autorów.

Dyskusje pod hasłem Salon Dobrej Książki odbywać się będą w wybrane czwartki w „Kawiarence warszawskiej” zlokalizowanej na wystawie stałej Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej. Gospodarzami Salonu są: dr Tadeusz Skoczek, dyrektor Muzeum Niepodległości w Warszawie, oraz dr Janusz Gmitruk, dyrektor Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego.

24 stycznia w Salonie odbyło się spotkanie zatytułowane Między zacofaniem a nowoczesnością. Społeczeństwo Nowego Sącza 1867-1939 połączone z prezentacją publikacji autorstwa Łukasza Połomskiego. Spotkanie prowadził Rafał Skąpski.

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w Salonie. Koordynatorem projektu jest Anna Nerć z Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej (a.nerc@muzeumniepodleglosci.art.pl).

[źródło: rynek-ksiazki.pl]


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się