Sandra Drzymalska w StudioBookBook

Sandra Drzymalska w StudioBookBook

Sandra Drzymalska w StudioBookBook - 10. marca godz. 18.00

Udostępnij

Zapraszamy na spotkanie z Sandrą Drzymalską wyróżnioną na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za rolę w filmie "Każdy ma swoje lato". W lonach od 12 marca.

Partnerem spotkania jest dystrybutor Aurora Films.

Gospodynią będzie Miłka Skalska.

 

W chodzący do kin 12 marca film "Każdy ma swoje lato" to pokrzepiająca i wzruszająca opowieść o miłości, buncie oraz odkrywaniu siebie. W głównych rolach brawurowo zagrali Anita Poddębniak, Maciej Grzybowski, znany z głośnego „Placu zabaw” Nicolas Przygoda oraz jedna z najlepszych aktorek młodego pokolenia Sandra Drzymalska.

Akcja filmu Tomasza Jurkiewicza rozgrywa się w niewielkim, konserwatywnym miasteczku niedaleko Krakowa. Pogrążoną w marazmie lokalną społeczność niespodziewanie budzi przyjazd młodej, zbuntowanej dziewczyny, który burzy uczuciowy spokój trzypokoleniowej rodziny. Agata przyjeżdża do Trzebini gotować na oazie. Zakochuje się w niej siedemnastoletni Mirek, syn miejscowej organistki, a jego cierpiący na demencję dziadek widzi w dziewczynie kochankę z młodości. Mirek postanawia wykorzystać postępującą chorobę dziadka, by się zbliżyć do Agaty. Odkrywanie wzajemnych uczuć prowadzi do ujawnienia pilnie strzeżonej przez matkę Mirka rodzinnej tajemnicy.

Sandra Drzymalska (ur. 1993), aktorka filmowa, absolwentka PWST w Krakowie. Jest jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wystąpiła w kilkunastu filmach i serialach. Już pod koniec III roku studiów zagrała w serialu „Belfer". Potem otrzymała propozycję zagrania w innych filmach, tj.: „Rykoszety", „Chłopcy z motylkami", „Amok". Za rolę w filmie „Jest naprawdę ekstra" otrzymała wyróżnienie na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych za „osobowość i talent bijący z ekranu". Do jej najważniejszych ról należy postać ciężarnej polskiej emigrantki Leny we włoskim dramacie „Sole". Film był dwukrotnie nagrodzony w Wenecji a także otrzymał Europejską Nagrodę Filmową w kategorii „Europejskie Odkrycie 2020". Z kolei za role w filmach „Ostatni komers" oraz „Każdy ma swoje lato" Sandra została wyróżniona na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. We wrześniu 2021 r. wejdzie do kin kolejny film „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" w reż. Mateusza Rakowicza, w którym zagra jedną z głównych ról.

Zapraszamy do interaktywnego udziału 10 marca o 18-tej https://www.facebook.com/bookbook.ksiegarnia

Księgarnie BookBook to księgarnie na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek kupią wydawnictwa od literatury pięknej, poprzez reportaże i poradniki. Ciekawa oferta została przygotowana również dla najmłodszych i młodych czytelników.

Księgarnie BookBook to organizator wydarzeń kulturalnych oraz partner wielu inicjatyw wspierających i promujących czytelnictwo.

Kontakt: Marytka Czarnocka, e-mail: marytka@bookbook.pl, tel. 885 440 003


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się