Ogólnopolska Izba Księgarń
Ściana życzeń dla Olgi Tokarczuk

Ściana życzeń dla Olgi Tokarczuk

Ściana życzeń dla Olgi Tokarczuk

Udostępnij

Biblioteka Śląska wraz z księgarnio-kawiarnią Miejscownik. Tygiel Kulturalny rozpoczyna akcję „Ściana życzeń dla Noblistki". W Strefie Otwartej Biblioteki Śląskiej oraz w Miejscowniku pojawią się specjalne karnety, na których wszyscy mieszkańcy regionu mogą zapisać swoje gratulacje dla Olgi Tokarczuk, a następnie umieścić je na wydzielonych w obu miejscach ścianach

Życzenia, które przekażemy laureatce literackiej Nagrody Nobla, można składać do 20 grudnia 2019 roku. Zachęcamy do przyłączania się do akcji instytucje kultury, biblioteki, księgarnie, kawiarnie literackie i wszystkich, którzy cieszą się z olbrzymiego  sukcesu polskiej pisarki.

Zapraszamy do „Ściany życzeń dla Noblistki" w Bibliotece Śląskiej, przy pl. Rady Europy 1 oraz w Miejscowniku. Tyglu Kulturalnym, przy ul. Warszawskiej 28 w Katowicach.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się