"Seks w wielkim mieście. i co dalej?" - najlepsza książka sezonu według "US Weekly"

"Seks w wielkim mieście. i co dalej?" - najlepsza książka sezonu według "US Weekly"

"Seks w wielkim mieście. i co dalej?" - najlepsza książka sezonu według "US Weekly"

Udostępnij

6 czerwca trafi do księgarń książka Candence Bushnell "Seks w wielkim mieście… i co dalej?" wydana przez Dom Wydawniczy REBIS z Poznania. Dwadzieścia lat temu Candace Bushnell wydała ostry, przełomowy i kultowy już Seks w wielkim mieście, który zmienił oblicze popkultury i randkowania, z humorem i odwagą przedstawiając „rytuały godowe” elit Nowego Jorku.

Akcja powieści Seks w wielkim mieście… i co dalej? koncentruje się na życiu grupy sześciu przyjaciółek, które próbują rozgryźć zjawisko umawiania się na randki i budowania związków w średnim wieku, wraz ze        wszystkim     tego   konsekwencjami:    szalonymi wzlotami i bolesnymi upadkami.

Bushnell snuje błyskotliwą satyryczną opowieść o miłości i życiu, a także o presji, jaką świat wywiera na kobiety, by zachowały wieczną młodość i dążyły do tego, by mieć wszystko i idealnie wyglądać.

Seks w wielkim mieście… i co dalej? to doskonałe uzupełnienie rewolucyjnej książki o randkowaniu, napisanej przez jedną z najbardziej znanych i najznakomitszych komentatorek życia towarzyskiego i społecznego.

Kilka słów o autorce:

Candace Bushnell to uznana i chwalona przez krytyków oraz popularna na całym świecie autorka wielu bestsellerów, m. in.: Seks w wielkim mieście, Szminka w wielkim mieście czy Carrie w wielkim mieście. Na podstawie opublikowanego w 1996 roku Seksu w wielkim mieście stacja telewizyjna HBO nakręciła kultowy serial oraz dwa hity kinowe pod tym samym tytułem.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się