Skam – norweski serial, który podbił serca widzów na całym świecie, teraz w wersji książkowej!

Skam – norweski serial, który podbił serca widzów na całym świecie, teraz w wersji książkowej!

Skam – norweski serial, który podbił serca widzów na całym świecie, teraz w wersji książkowej!

Udostępnij

Międzynarodowy fenomen SKAM – norweski serial, który podbił serca widzów na całym świecie, teraz w wersji książkowej!

SKAM, przez wielu okrzyknięty najlepszym serialem młodzieżowym w historii przedstawia codzienne życie grupy licealistów ze szkoły Hartvig Nissen w Oslo. Serial został doceniony za autentyczność z jaką porusza ważne dla nastolatków problemy oraz za udane połączenie tradycyjnego sposobu prowadzenia narracji z narracją cyfrową, bliską młodemu pokoleniu. Każda z czterech książek odpowiada jednemu sezonowi serialu emitowanego między 2015, a 2017 rokiem i jest poświęcona jednemu z bohaterów: Evie, Noorze, Isakowi i Sanie. Książki to nie tylko pełny scenariusz wszystkich odcinków przedstawiony w formie, w jakiej został zapisany przez autorkę Julie Andem i opatrzony jej komentarzami, ale także wycięte i niepublikowane wcześniej sceny i dialogi oraz unikalne mapy myśli autorki.

 Opracowaniem graficznym całej serii zajęło się słynne, wielokrotnie nagradzane studio Snøhetta, autorzy takich projektów jak opera w Oslo czy nowa Biblioteka Aleksandryjska. Każda z książek posiada okładkę w innym, jednolitym kolorze, a ich wyrazista forma doskonale koresponduje z prostotą i surowością tekstu.

 Książki SKAM stanowią wspaniałe uzupełnienie dla każdego fana serialu, ale także są niezwykłym kluczem do zrozumienia świata, który pochłonął całe pokolenie widzów.

 Premiera pierwszego tomu już 4 czerwca!

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się