Spółka Glosel rozwija sieć sklepów stacjonarnych marki TaniaKsiazka.pl

Spółka Glosel rozwija sieć sklepów stacjonarnych marki TaniaKsiazka.pl

Spółka Glosel rozwija sieć sklepów stacjonarnych marki TaniaKsiazka.pl

Udostępnij

Jedna z największych księgarni internetowych TaniaKsiazka.pl, należąca do spółki Glosel otworzyła kolejny sklep stacjonarny, już drugi w rodzimym Białymstoku. Marka rozwija się nie tylko w regionie, z którego się wywodzi - w całej Polsce jest już 20 stacjonarnych księgarni TaniaKsiazka.pl.
Spółka Glosel, do której należy marka TaniaKsiazka.pl, to największa firma zajmująca się sprzedażą online w północno-wschodniej Polsce. Jest na rynku od 2006 roku i nadal się rozwija. W bogatym asortymencie księgarni zarówno stacjonarnych jak i online nie brakuje nowości książkowych, ale także zabawek i gier dla dzieci oraz artykułów biurowych i szkolnych. TaniaKsiazka.pl otwiera kolejne punkty sprzedaży stacjonarnej na terenie całej Polski, aby być bliżej swoich klientów. Najnowsza księgarnia w Białymstoku to 20. punkt sprzedaży, a w przyszłości planowane są kolejne.
 
 
 
- Jesteśmy białostocką firmą i, mimo że działamy w całym kraju, to poszerzanie sieci właśnie w Białymstoku jest dla nas szczególnie ważne. Punkty stacjonarne to istotny element strategii rozwoju naszego biznesu, ponieważ dzięki temu możemy być bliżej naszych klientów. Jako TaniaKsiazka.pl chcemy spełniać oczekiwania konsumentów i dostosować się do ich potrzeb, dlatego działamy zarówno stacjonarnie jak i online. Dbamy o to, by w naszych sklepach był różnorodny asortyment, duża dostępność książek, zarówno klasyków, jak i nowości. Jesteśmy jedną z największych księgarni internetowych, a zamówienia zrealizowane online można odbierać bezpłatnie i ekspresowo w naszych punktach w wielu miastach Polski - jest to rozwiązanie bardzo wygodne dla klientów - mówi Łukasz Kierus, prezes księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl należącej do spółki Glosel. 

Oferta sklepu TaniaKsiazka.pl w Białymstoku

Nowa księgarnia mieści się przy ulicy Pogodnej 11G/5 i będzie otwarta w godzinach 9:00-20:00 od poniedziałku do piątku, oraz w godzinach 9:00-13:00 w soboty. W ofercie są podręczniki, bogaty wybór literatury z różnych gatunków, komiksy, a także książeczki dla najmłodszych. W asortymencie są także zabawki i gry dla dzieci w każdym wieku, takie jak puzzle, planszówki, maskotki i zestawy kreatywne. W księgarni można kupić także artykuły biurowe i papiernicze oraz wszystko co potrzebne do szkoły: farby, kredki, papier a nawet plecaki i worki na buty. Osoby szukające prezentów i dekoracji na przyjęcia również znajdą coś dla siebie. W sklepie dostępna jest także usługa ksero, a lokalizacja punktu na ulicy Pogodnej będzie wygodna dla studentów pobliskiego Uniwersytetu i Politechniki Białostockiej.

TaniaKsiazka.pl w całej Polsce

Otwieranie kolejnych księgarni stacjonarnych oraz punktów odbioru to realizacja strategii, mającej zapewnić jak największą dostępność klientom marki oraz poszerzenie grona czytelników w Polsce. TaniaKsiazka.pl działa na rynku już od 16 lat i jest jedną z największych księgarni internetowych w Polsce. Oprócz zapewnienia klientom dużego wyboru produktów, bardzo ważna jest dla niej dostępność, dlatego wciąż powstają kolejne punkty odbioru zamówień online. Obecnie w całym kraju jest ich 20, w tym 9 księgarni stacjonarnych i 11 partnerskich lokalizacji, w których można odebrać przesyłki. Punkty znajdują się m.in. w Białymstoku, Ełku, Suwałkach, Grajewie, Poznaniu, Częstochowie i Ciechanowie, a także w Świdnicy i Bydgoszczy. Od 2020 roku księgarnia organizuje TargiKsiążki.Online. Ostatnia edycja przyjęła formę festiwalu literackiego WyCzytOn, w którym wzięło udział ponad 3 miliony czytelników.
 
TaniaKsiazka.pl to istniejąca od 2006 roku, prężnie rozwijająca się księgarnia online z siedzibą w Białymstoku. TaniaKsiazka.pl to marka należąca do spółki Glosel. Jej misją jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i poszerzanie grona polskich czytelników. W asortymencie sklepu znajduje się ponad 400 tys. produktów, wśród których dostępne są m.in. książki, gry i zabawki. TaniaKsiazka.pl stale powiększa sieć punktów odbioru zamówień online. Obecnie w całej Polsce jest ich 20, w tym 9 księgarni stacjonarnych i 11 partnerskich lokalizacji, w których można bezpłatnie odebrać przesyłki. Do końca roku firma planuje kilka kolejnych otwarć. Od 2020 roku marka organizuje TargiKsiążki.Online. Ostatnia edycja przyjęła formę festiwalu literackiego WyCzytOn, w którym wzięło udział ponad 3 miliony czytelników.

Glosel to firma specjalizująca się głównie w obszarach sprzedaży książek oraz produktów FMCG w internecie. Pod jej parasolem działają marki, takie jak TaniaKsiazka.pl i Bee.pl. Siedziba firmy mieści się w industrialnie urządzonym biurze w Białymstoku. Dodatkowo spółka posiada już ok. 9 tys. mkw. powierzchni magazynów w nowoczesnym kompleksie Panattoni Park, z którego realizuje zamówienia. Glosel zarządza także 9 księgarniami zlokalizowanymi w północno-wschodniej Polsce.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się