Ogólnopolska Izba Księgarń
60. urodzin Wydawnictwa Znak

60. urodzin Wydawnictwa Znak

Spór o historię jutra: Davies, Hatalska, Holland, Snyder

Udostępnij

Z okazji 60. urodzin Wydawnictwa Znak - Wydawnictwo Znak oraz Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zapraszają na wyjątkowe spotkanie Historia Jutra — spór o pamięć, fakty i fikcję w czasach internetu z udziałem Normana Daviesa, Natalii Hatalskiej, Agnieszki Holland oraz Timothy’ego Snydera.

W jaki sposób historia może obronić nas przed nacjonalizmem i populizmem?  Czy Google i Facebook zagrażają naszej wolności?

Jaką historię zostawimy przyszłym pokoleniom?

Spotkanie poprowadzą Dominika Kozłowska oraz Jacek Stawiski

Czas: środa, 6 marca 2019, godz. 18.00

Miejsce: ul. Anielewicza 6, Warszawa

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu m.in. najnowszej książki Timothy’ego Snydera Droga do niewolności (premiera 27 lutego 2019).

 Bezpłatne wejściówki na spotkanie w audytorium będą dostępne w kasach Muzeum oraz internetowym systemie sprzedaży www.bilety.polin.pl od piątku 1 marca, od godziny 12.00. Muzeum jest dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Streaming będzie dostępny w dwóch sąsiednich salach (bez konieczności rezerwacji). Wejście możliwe pod warunkiem dostępnych wolnych miejsc siedzących.  

Spotkanie będzie można śledzić przez internet na www.facebook.com/WydawnictwoZnak.

 Ze względów bezpieczeństwa prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem spotkania, co zagwarantuje Państwu miejsce siedzące i udział w wydarzeniu.

***

Spotkanie będzie retransmitowane przez TVN24.

Redakcje zainteresowane przygotowaniem relacji z tego wydarzenia prosimy o zgłoszenie się na adres jakubik@znak.com.pl do piątku 1 marca 2019 z danymi takimi jak: imiona, nazwiska członków ekipy, nazwa redakcji, kontakt telefoniczny.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się