Spotkaj ulubione pisarki podczas Niegrzecznego Dark Weekendu

Spotkaj ulubione pisarki podczas Niegrzecznego Dark Weekendu

Spotkaj ulubione pisarki podczas Niegrzecznego Dark Weekendu

Udostępnij

Już jutro (19 listopada - piątek) rusza wydarzenie organizowane przez TaniaKsiazka.pl i Wydawnictwo Kobiece. Wydarzenie przyjęło formułę online, dzięki czemu będą mogli wziąć w nim udział fani i fanki romansów i erotyków z całej Polski. Podczas wydarzenia odbędą się spotkania z autorkami, test wiedzy o romansach a także panele dyskusyjne. Miłośnicy erotyków będą mogli porozmawiać z takimi autorkami jak: Monica James, Ada Tulińska czy Monika Skabara. Organizatorami darmowego wydarzenia online jest Wydawnictwo Kobiece oraz TaniaKsiazka.pl. Szczegóły poniżej!
 
Niegrzeczny Dark Weekend to spotkanie online, które jest zapowiedzią Zlotu Fanek Niegrzecznych Książek, cieszącego się dużym zainteresowaniem wśród miłośniczek erotyków i romansów. Organizatorzy wydarzenia – Wydawnictwo Kobiece oraz TaniaKsiazka.pl, zadbali o wyjątkowy harmonogram, w którym każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie. Oprócz obecności autorek bestsellerów, program przewiduje także test, podczas którego uczestnicy będą mogli wykazać się znajomością literatury erotycznej. Ostatnią atrakcją wieczoru są panele dyskusyjne, które skupią się na rozmowach pisarek o niebezpiecznych związkach czy poruszą wątki mafijne. Całe spotkanie będzie transmitowane na Facebooku księgarni TaniaKsiazka.pl oraz na profilu Niegrzeczne Książki.

— Niegrzeczny Dark Weekend to tylko mała zapowiedź Zlotu Fanek Niegrzecznych Książek, który TaniaKsiazka.pl i Wydawnictwo Kobiece organizują od lat. Poza różnymi atrakcjami i możliwością rozmowy z ulubionymi pisarkami, sklep dodatkowo przygotował specjalne oferty i promocje. Takie wydarzenia cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem — mówi Martyna Wołosewicz z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, marki należącej do spółki Glosel — Jako księgarnia, posiadamy bardzo szeroki wybór literatury erotyczno-romantycznej. To właśnie takie gatunki są teraz w modzie i królują wśród polskich czytelniczek. Dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, organizujemy Niegrzeczny Dark Weekend, który będzie przedsmakiem nadchodzącego zlotu – dodaje Martyna Wołosewicz z TaniaKsiazka.pl.
 
Darmowe spotkania z autorkami oraz test wiedzy o książkach

Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy i dedykowany wszystkim, którzy chcą spędzić dzień w pikantnej atmosferze. Start zaplanowano na godzinę 12:00, o której rozpocznie się spotkanie z pisarką z Melbourne – Monicą James, znaną z gatunków takich jak kryminał, sensacja, a także romans i literatura obyczajowa. Najpopularniejszym dziełem autorki jest trylogia erotyczna zatytułowana „All The Pretty Things”. Uczestnicy będą mogli w komentarzach zadawać pytania i dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych bohaterach czy kolejnych planowanych publikacjach. Po rozmowie z James, nastąpi przerwa, po której odbędzie się test znajomości mrocznych Niegrzecznych Książek, który sprawdzi jak osoby biorące udział w spotkaniu znają poszczególne publikacje.

Panele dyskusyjne i rozmowy

Na wieczór zaplanowano dwa panele dyskusyjne. Pierwszy z nich poruszy tematy mafijne, które coraz częściej pojawiają się w romansach. Jest to stosunkowo nowy gatunek na rynku wydawniczym, który zyskuje na popularności. Niespodziewane zwroty akcji oraz zakazana miłość do gangstera, to jedne z licznych motywów pojawiających się w książkach tego typu. W rozmowie wezmą udział goście specjalni, w tym Monika Skabara znana z serii pt. „Dziewictwo” oraz Ada Tulińska, kojarzona głównie z cyklu „Bracia Vedetti”. Obie autorki miały już okazje być gośćmi Zlotu Fanek Niegrzecznych Książek. Podczas spotkania, uczestnicy będą mogli także posłuchać Moniki Magoski-Suchar, polskiej pisarki, tworzącej pikantne powieści obyczajowe z wątkami kryminalnymi. Ostatnia powieść jej autorstwa nosi tytuł „W słońcu Dubaju”.

Wieczór zakończy drugi panel, który skupi się na tematyce thrillerów erotycznych oraz motywie niebezpiecznych związków. Nie zabraknie rozmów o pożądaniu, prawdzie i zbrodni będącymi główną fabułą tego gatunku. W tej części rozmówcami będą Emilia Szelest tworząca powieści będące połączeniem erotyku z kryminałem oraz Ludka Skrzydlewska, najchętniej podejmująca tematykę romansu z wątkami sensacyjno-kryminalnymi.

Z okazji wydarzenia Niegrzeczny Dark Weekend od soboty do niedzieli w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl będą obowiązywać specjalne zniżki i oferty. Zainteresowani będą mogli zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach i otrzymać aż -45% rabatu na książki. Promocją zostanie objęta większość asortymentu Wydawnictwa Kobiecego. Szczegóły wydarzenia https://www.taniaksiazka.pl/strefa-niegrzecznych-ksiazek-a-785.html.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się