Spotkanie informacyjne| Katowice

Spotkanie informacyjne| Katowice

Spotkanie informacyjne| Katowice

Udostępnij

W środę 12 października 2022 w godz. 12.00-14.00, Creative Europe Desk Polska wraz z instytucją kultury Miasta Katowice, Katowice Miasto Ogrodów, zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na projekty audiowizualne, kulturalne i kreatywne w ramach programu Kreatywna Europa.

Podczas spotkania przedstawione zostaną założenia programu Kreatywna Europa, cele i priorytety komponentu Kultura oraz komponentu MEDIA, wytyczne poszczególnych obszarów grantowych oraz warunki składania wniosków. Spotkamy się w Mieście Muzyki UNESCO, nie zabraknie więc informacji o programie dedykowanym projektom muzycznym. Poznamy też perspektywę beneficjenta programu Kreatywna Europa, dowiadując się więcej na temat projektu Shared Cities realizowanego w l. 2016-2020 przez Katowice Miasto Ogrodów i Medialab Katowice. 

Info Day odbędzie się w klubokawiarni Strefa Centralna, działającej w przestrzeni Katowic Miasta Ogrodów: Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice.


Szczegółowy program spotkania oraz formularz zapisów pod linkiem poniżej:


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się