Spotkanie informacyjne programu Kreatywna Europa we Wrocławiu | 17 lipca 2024

Spotkanie informacyjne programu Kreatywna Europa we Wrocławiu | 17 lipca 2024

Spotkanie informacyjne programu Kreatywna Europa we Wrocławiu | 17 lipca 2024

Udostępnij

Creative Europe Desk Polska wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na projekty audiowizualne, kulturalne i kreatywne w ramach programu Kreatywna Europa.

Podczas spotkania przedstawione zostaną główne założenia programu Kreatywna Europa, cele i priorytety komponentu Kultura, MEDIA oraz międzysektorowego wraz z wytycznymi obszarów grantowych oraz warunkami składania wniosków.
 
W drugiej części spotkania odbędą się warsztaty poświęcone generowaniu pomysłów do projektów. Spotkanie warsztatowe będzie okazją do zastanowienia się jak twórczo rozwinąć swój projekt lub gdzie szukać dla niego inspiracji.
 
Magdalena Kreis – kuratorka, edukatorka, animatorka. Od 14 lat tworzy autorskie działania w obszarze sztuki współczesnej – wystawy, warsztaty, programy i publikacje edukacyjne – których celem jest angażowanie publiczności w różnym wieku. Współpracuje z instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi w Polsce i za granicą. Współtworzy niezależną galerię sztuki NOWY ZŁOTY, zlokalizowaną w kiosku na wrocławskim Ołbinie; jest także inicjatorką osiedlowego magazynu artystycznego ZIN OŁBIN. W ostatnim czasie pracowała m.in. nad wystawą rodzinną „W kratkę” (Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi), działaniami warsztatowymi w ramach projektu „Formy Podstawowe” (Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie + Fundacja EFC), przestrzenią rodzinną „Primo!” (Krupa Art Foundation). W kwietniu 2024 roku wzięła udział w szkoleniu dotyczącym strategii kreatywnych w Barcelonie, ramach programu Erasmus+ (we współpracy z Instytutem Kultury im. Wojciecha Korfantego).   Więcej: magdalenakreis.pl
 
Wydarzenie odbędzie się 17 lipca 2024 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego przy ul. Dobrzyńskiej 21/23 we Wrocławiu.
 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się