Maciej Stuh -"Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery"

Maciej Stuh- "Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery"

"Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery" - Maciej Stuhr w rozmowie z Beatą Nowicką!

Udostępnij

15 października trafi do księgarń STUHRMÓWKA. A imię jego czterdzieści i cztery. Maciej Stuhr w rozmowie z Beatą Nowicka.  100% Stuhra w... książce

Maciej Stuhr w rozmowie z Beatą Nowicką wspomina rodzinny dom, czasy studenckie i początki kariery. Opowiada o kulisach pracy na estradzie, w filmie i teatrze. O pułapkach, jakie niesie za sobą znane nazwisko oraz popularność. O przekonaniach i wartościach. Sporo w tej publikacji wybornego poczucia humoru, dystansu do siebie i wrażliwości.

Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery to wydanie poszerzone o rozmowy tyczące ostatnich czterech lat, podczas których wiele się zmieniło. Maciej Stuhr ponownie się ożenił, po raz drugi został ojcem, zagrał wiele ciekawych ról, zrobił doktorat i stał się solą w oku partii rządzącej.

Opinie o książće:

 Jest mieszanką odpowiedzialnego mężczyzny i małego, wrażliwego chłopca. - Maja Ostaszewska

 Jego ojciec chrzestny Jan Nowicki opowiadał mi, że był brzydkim dzieckiem. Z reakcji moich licznych koleżanek na Macieja dziś wysnuwam wniosek, że mu to przeszło. - Kuba Wojewódzki

 Profesor Bohdan Korzeniewski, wybitna postać polskiego teatru, na pytanie studenta, czy aktor powinien być inteligentny, odparł, że może być, ale nie powinno mu to przeszkadzać… Maćkowi Stuhrowi inteligencja nie przeszkadza być doskonałym aktorem, ale też nie ogranicza go do wykonawstwa. Maciek jest wrażliwym obserwatorem życia – dyskretnie szyderczym, ale też lirycznym i wyrozumiałym. -
Marek Kondrat

 

 

Beata Nowicka Dziennikarka. Autorka wielu wywiadów z wybitnymi postaciami świata kultury, polityki, show-biznesu, m.in. Krystyną Jandą, Agnieszką Holland oraz Wojciechem Kilarem. Autorka książek, m.in. Basia. Szczęśliwą się bywa z Barbarą Stuhr, Między nami z Małgorzatą Tusk oraz Jak ja to robię z Ewą Drzyzgą.

 

Maciej Stuhr Aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i kabaretowy, felietonista. Laureat wielu nagród, m.in. Orła za pierwszoplanową rolę męską w filmie Pokłosie. Tata dwójki dzieci: Matyldy i Tadeusza oraz przyszywany tata Stanisława. Wielbiciel aktywnego stylu życia. Od kilku lat uprawia triathlon.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się