Święta z Biurem Literackim 2021

Święta z Biurem Literackim 2021

Święta z Biurem Literackim 2021

Udostępnij

 Na świąteczny i noworoczny czas Biuro Literackie przygotowało wyjątkowy prezent – specjalną audycję, w trakcie której Prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska oraz siedemnaścioro autorek i autorów premierowych książek przygotowywanych na przyszłoroczną 27. edycję festiwalu, który jako TransPort Literacki odbędzie się między 22 a 25 września w tej gościnnej nadmorskiej miejscowości, składają osobiste życzenia.

Warto jest się wsłuchać, ale też wczytać w głosy: Filipa Łobodzińskiego, Katarzyny Jakubiak, Jakuba Kornhausera, Laury Osińskiej, Juliana Rosińskiego, Aleksandry Byrskiej, Tomka Gromadki, Karoliny Sałdeckiej, Jakuba Pszoniaka, Jakuba Wiśniewskiego, Krzysztofa Chronowskiego, Przemysława Suchaneckiego, Marii Krzywdy, Marcina Jurzysty, Marcina Mokrego, Alicji Sawickiej i Dariusza Sośnickiego.

Wspaniale, gdyby w tych wyjątkowych grudniowych dniach i w nowym roku czytanie nie było dla nas jedynie świętem. Obyśmy potrafili na książki, nie tylko te z Biura, znajdować więcej czasu. Przed rokiem mówiliśmy sobie, żebyśmy w tym samym gronie, wolni od pandemii, mogli ponownie składać sobie życzenia. Pandemia nie odpuszcza, te święta znowu nie będą takie jak dawniej. Niech chociaż te najbliższe dni pozwolą przywrócić to, co dla nas najważniejsze, co może być jakąś stałą, do której warto wracać, choćby raz do roku.

Posłuchaj świątecznej audycji


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się