Tajemnice, mistyfikacje i śmierć - nadchodzi "Diament śmierci"

Tajemnice, mistyfikacje i śmierć - nadchodzi "Diament śmierci"

Tajemnice, mistyfikacje i śmierć - nadchodzi "Diament śmierci"

Udostępnij

Poznański Dom Wydawniczy anonsauje, iż 10 sierpnia trafi do księgarń Diament śmierci autorstwa Matthew Harta, w przekładzie Jana Pyki.

Nota o książce:

Historia cenionego znawcy diamentów, który, złapany w sieć oszustw i intryg, próbuje odkryć sekrety najdroższego diamentu na świecie Kiedy na szyi żony kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych niespodziewanie pojawia się unikatowy diament zwany Rosyjskim Różem, Alex Turner z wydziału śledczego Departamentu Skarbu, były agent CIA, odkrywa, że wpadł jak mucha w pajęczą sieć. Taki diament zawsze kryje jakiś sekret, ale sieć tajemnic oplatająca Róż jest bardziej zawikłana, niż Alex mógł sobie wyobrazić. Stara się dociec, dlaczego zdradziła go tajemnicza rosyjska podwójna agentka, a diament znalazł się na drodze wiodącej do Białego Domu. Gdziekolwiek bowiem trafia Rosyjski Róż, podążają za nim tajemnice, mistyfikacja i śmierć.

Kilka słów o autorze:

Matthew Hart pisał o złocie i diamentach dla „Vanity Fair”, „Atlantic Monthly”, „Wall Street Journal”, „London Times” i wielu innych gazet oraz czasopism. Był redaktorem współpracującym nowojorskiego czasopisma branżowego „Rapaport Diamond Report”. Jego wielokrotnie nagradzana książka Diamond: The History of a Cold Blooded Love Affair została przetłumaczona na sześć języków, a w nakręconym na jej podstawie czterogodzinnym mini serialu zagrali sir Derek Jacobi i Judy Davis. Na podstawie jego książki Gold: The Race for the World’s Most Seductive Metal powstał scenariusz programu telewizyjnego National Geographic. W pogoni za historiami o diamentach podróżował od Arktyki do Angoli, a Diament śmierci to jego pierwszy thriller. Mieszka w Nowym Jorku


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się