Targi Książki i Mediów 2023 VIVELO na PGE Narodowym

Targi Książki i Mediów 2023 VIVELO na PGE Narodowym

Targi Książki i Mediów 2023 VIVELO na PGE Narodowym

Udostępnij

W 2023 r. do kalendarium najważniejszych wydarzeń w branży wydawniczej w Polsce wpiszą się Targi Książki i Mediów 2023 VIVELO na PGE Narodowym, których inicjatorem i organizatorem jest spółka Time SA. Targi Książki i Mediów 2023 VIVELO na PGE Narodowym odbędą się w dniach 18-21 maja na największym stadionie w Polsce, miejscu prestiżowym dla miasta stołecznego Warszawy.

Jak podkreśla Irma Tomaszewska, Dyrektor Generalny Targów, VIVELO na PGE Narodowym mają być wydarzeniem na światowym poziomie - od strony organizacyjnej, programowej i wystawienniczej. Podobnie jak Frankfurter Buchmesse będą łączyć funkcję targową z forum dyskusyjnym dla przedstawicieli branży, wydawców, pisarzy, tłumaczy, krytyków literackich oraz czytelników, służącym promocji kultury. I dodaje: Spodziewam się ponad 450 wystawców.

Wizją organizatorów jest stworzenie pierwszego w Europie wydarzenia gromadzącego wydawnictwa książkowe oraz wydawców mediów tradycyjnych i internetowych. W jednej przestrzeni zostaną zaprezentowane książki i media - w drukowanej odsłonie oraz w wersji cyfrowej, w tym online, audio, wideo i w innych formach zgodnych z najnowszymi trendami technologicznymi. Istotnym elementem Targów Książki i Mediów 2023 VIVELO na PGE Narodowym będą warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania, prelekcje zarówno dla branży wydawniczej, jak i społeczności czytelników oraz booktokerów, niosących w świat wieści z rynku wydawniczego.


Time SA zarządza serwisami internetowymi skierowanymi do odbiorców indywidualnych i profesjonalistów, a także prowadzi projekty
e-commerce. Z liczbą ponad 17 milionów użytkowników jest w czołówce polskich wydawców internetowych. Grupa mocno stawia na radio, Lider pod względem słuchalności wśród młodzieży – Radio ESKA – to największa sieć lokalnych rozgłośni, nadająca w 43 miastach Polski. Dostępne w 20 miastach jest z kolei ponadregionalne Radio VOX FM. Wyłącznie polskie piosenki gra Radio SuperNova (stacji można słuchać w 15 miastach Polski), muzykę rockową – Radio Eska ROCK.

Do Time SA należą: gazeta codzienna „Super Express”, a także magazyny o tematyce architektonicznej i budowlanej, w tym miesięcznik „Murator”. Dzięki sile „Muratora” powołano do życia działające z sukcesem marki towarzyszące: kolekcję projektów domów i budynków usługowych oraz gospodarczych (Projekty Gotowe), a także Murator FINANSE, zajmujące się pośrednictwem finansowym.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się