Targi Wydawców Katolickich – ruszyły zgłoszenia

Targi Wydawców Katolickich – ruszyły zgłoszenia

Targi Wydawców Katolickich – ruszyły zgłoszenia

Udostępnij

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich zaprasza do wzięcia udziału w 28. Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 20-23 kwietnia 2023 roku. Po zmianach spowodowanych pandemią COVID-19 wydarzenie wraca do tradycyjnego terminu, czyli drugiego tygodnia po Wielkanocy.

Targi, tak jak poprzednio, odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Wydarzenia zorganizowane w ramach programu towarzyszącego odbędą się w salach Zamku Królewskiego, a także w namiotach ustawionych tuż przed Arkadami Kubickiego.

Jednym z kluczowych elementów targowych wydarzeń będzie finał 26. edycji Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. Wręczenie Nagrody za rok 2023 będzie miało miejsce podczas uroczystej gali i koncertu, które odbędą się 22 kwietnia w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. W tym samym czasie uhonorowani zostaną również laureaci Nagrody Mały FENIKS 2023.

Regulamin, formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje na temat 28. Targów Wydawców Katolickich można znaleźć TUTAJ.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się